Trendy laky na nehty pro rok 2018 – 2019

0
7645

Trendy a barvy se promítají nejen do účesů, líčení obličeje, ale i zdobení nehtů. Ačkoliv si toho mnoho lidí není vědoma, laky ne nehty mohou každému outfitu dodat správný šmrnc. Perfektně doplní nejen make-up, ale i účes, oblečení a další doplňky.

Ruce jsou hned na ráně a nikdo je nepřehlédne, jsou totiž důležitým komunikačním prostředkem a rovněž seznamovacím, proto je důležité pečovat o ně stejně, jako o jakoukoliv jinou část těla. V létě jsou na ráně nejen nehty na rukou, ale i nohou. Snažíte-li se najít něco zajímavého pro letošní rok, pak se nechte inspirovat naším článkem.

Pastelové barvy

K oblíbeným barvám budou patřit opět pastelové barvy, a to nejen na nehtech, ale i očních linkách či oblečení. Vsadit můžete na oranžovou, žlutou, modrou, růžovou, tyrkysovou, zelenou.

Nesmrtelná francouzská manikúra

Populární a velmi žádané budou nehty kratší, dohladka zapravené a různé styly francouzské manikúry, nejen klasika, jak ji všichni známe. Takže i zde je prostor pro pastelové barvy a různé zdobení.

Z jedné barvy do druhé

Patrně vám neunikl zajímavý styl ombré, kde se slévá jedna barva postupně do druhé. Ombré je velmi zajímavý styl ve světě účesu, ale i manikúry.

Moon manikúra

Moon aneb měsíční manikúra je velmi oblíbená i mezi celebritami. Popularitě se těší už několik let a ani letos nebude jinak. Je zde prostor pro experimenty s kamínky, barvami, texturami, zdobení usnadní i samolepky. Nevíte-li, co si pod pojmem moon manikúra představit, tak jde prakticky o francouzskou manikúru naopak.

Nehet v rámu

Zajímavým stylem zdobení se stal i kolem dokola orámovaný nehet jinou barvou, takže vypadá jako rám obrazu. Pro ty, kteří mají hodně času a chuť si vyhrát je možné střed nehtu ještě vždy ozdobit – tedy vsadit do rámu nějaký obrázek.

Vodní mramorová manikúra

Water marble nails aneb vodní mramorová manikúra umožňuje hrátky právě s výše zmiňovanými pastelovými barvami. Vypadá opravdu úžasně a rovněž nejde o úplnou novinku. Nicméně i tato metoda zdobení je stále velmi oblíbená. Pro tento případ vkládáme video, protože psaný postup by asi neměl takový efekt, jako vidět to na vlastní oči.