Sportovní legíny

0
7410

Sportovní oblečení je určeno především ženám, které milují sport. Ať už aerobic, běhání, fitness či crossfit. Důvodů, proč si pořídit hned několik kousků sportovního oblečení existuje několik.

Jednak se v slušivém sportovním oblečku hned cítíme lépe, nikde nás nic nestahuje a netlačí, takže zde patří i komfort. Dále je to samozřejmě pocení, v neposlední řadě pak podpora prsům, budeme-li se bavit o topu či sportovní podprsence.

Čert vezmi sexappeal

Pravdou je, že na rozdíl od klasické podprsenky ty sportovní neudělají naducaný dekolt, prsa se spíš zploští a vypadají minimálně o jedno až dvě čísla menší, ale ten pocit a podpora jsou k nezaplacení. Čert vezmi sexappeal. Namakané, usměvavé, nalíčené a celkově načiněné kočičky patří pouze na plakáty a fitness reklamu.

V reálu jsou všichni zpocení od hlavy až k patě, pokud nechodí tedy do fitka jen zahřívat lavičku. Takže to je přesně ten důvod, proč si pořídit sportovní oblečení, tedy legíny a top. Jestliže se stydíte vyrazit pouze v legínách a topíku, klidně si vezměte přes něj tílko či tričko, které zakryje bříško, což ostatně řeší většina žen. Nicméně máte-li v plánu začít sportovat, bez těchto pomocníků se neobejdete.

Co se děje s prsy při cvičení?

Trhavé nárazy, poskakování a jiné prudké pohyby poškozují nenávratně prsní vazy, které takto ztrácí na pevnosti a vytahávají se. Mimo jiné trpí i pokožka, na které mohou vzniknout i strie. Povislá prsa asi není to, o co by žena stála. Sportovní podprsenka či top jsou tedy naprostou nezbytností i v případě, že nemáte obří ňadra.

Proč mít několik sportovních souprav?

Myslíte-li to se sportem úplně vážně, pak časem sami propadnete nákupu tohoto sortimentu. Začnete si v tom libovat a budete toužit mít několik slušivých souprav legín a topů. Pořád platí, co jsme zmínili nahoře (čert vezmi sexappeal), to se však jen dekoltu týče. Legíny a top jsou velmi slušivé sportovní oblečky a každá žena chce mít určitě i sama ze sebe dobrý pocit. Mít několik souprav je nezbytné, protože je budete logicky střídat, abyste je nemuseli prát po každém tréninku.