Sušené maso od Fine Gusto se nyní prodává třikrát víc

0
324

Krize spojená s koronavirem se dotýká každého z nás. Ať už jde o zavření obchodů nebo omezené možnosti vycházení. Některých se ovšem dotýká mnohem víc. Spousta firem se potýká s mnohými nepříjemnostmi a musela dokonce propustit své zaměstnance. Česká společnost Fine Gusto naštěstí nad tímto krokem vůbec neuvažuje. Zájem o jejich kvalitní sušené maso totiž stoupl téměř o trojnásobek. 

Společnost, která funguje již od roku 2014 a má ve svých řadách desítky zaměstnanců, si ovšem vážnost šíření nemoci KOVID-19 uvědomuje. To mimo jiné dokazuje i tím, že pracovníci, kteří přijdou ve výrobě do přímého styku se sušeným masem nebo semínky Veg Up, jsou ubytováni v budově společnosti. Díky tomu se tak snižuje riziko nakažení těchto zaměstnanců a případné dopady na provoz výroby. Ostatní zaměstnanci dělají svou práci z domova. 

Dle slov ředitele společnosti Romana Sulka se jim i přes omezení, která sebou tato epidemie přináší, daří plnit objednávky. A to i teď, kdy se poptávka po jejich zboží téměř ztrojnásobila. „Všichni zaměstnanci bez výjimky pobírají 100 % mzdy,“ dodává Sulek s tím, že o propouštění zaměstnanců rozhodně neuvažují.

Masivní nárůst objednávek si můžeme vysvětlit kvalitou a přínosem sušeného masa. V době, kdy je třeba posílit imunitu a mít dostatek energie, je důležité dopřávat svému tělu kvalitní potraviny. Lidé si tak zřejmě víc než kdy jindy uvědomují benefity, které sebou sušené maso nebo semínka Veg Up přináší. 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0
Ženy s.r.o. Magazín
  • 3K
    Shares