Sušené maso od Fine Gusto se nyní prodává třikrát víc

0
1613

Krize spojená s koronavirem se dotýká každého z nás. Ať už jde o zavření obchodů nebo omezené možnosti vycházení. Některých se ovšem dotýká mnohem víc. Spousta firem se potýká s mnohými nepříjemnostmi a musela dokonce propustit své zaměstnance. Česká společnost Fine Gusto naštěstí nad tímto krokem vůbec neuvažuje. Zájem o jejich kvalitní sušené maso totiž stoupl téměř o trojnásobek. 

Společnost, která funguje již od roku 2014 a má ve svých řadách desítky zaměstnanců, si ovšem vážnost šíření nemoci KOVID-19 uvědomuje. To mimo jiné dokazuje i tím, že pracovníci, kteří přijdou ve výrobě do přímého styku se sušeným masem nebo semínky Veg Up, jsou ubytováni v budově společnosti. Díky tomu se tak snižuje riziko nakažení těchto zaměstnanců a případné dopady na provoz výroby. Ostatní zaměstnanci dělají svou práci z domova. 

Dle slov ředitele společnosti Romana Sulka se jim i přes omezení, která sebou tato epidemie přináší, daří plnit objednávky. A to i teď, kdy se poptávka po jejich zboží téměř ztrojnásobila. „Všichni zaměstnanci bez výjimky pobírají 100 % mzdy,“ dodává Sulek s tím, že o propouštění zaměstnanců rozhodně neuvažují.

Masivní nárůst objednávek si můžeme vysvětlit kvalitou a přínosem sušeného masa. V době, kdy je třeba posílit imunitu a mít dostatek energie, je důležité dopřávat svému tělu kvalitní potraviny. Lidé si tak zřejmě víc než kdy jindy uvědomují benefity, které sebou sušené maso nebo semínka Veg Up přináší.