Fitness pro ženy už mají i v Olomouci a Ostravě

0
328

Obliba fitness center určených čistě pro ženy roste. Zejména ve větších městech jich přibývá, svá mají také v Olomouci a Ostravě. Ženy si tam nejen odcvičí, ale také si mohou popovídat s odborníky o správné stravě a dalších aspektech zdravého životního stylu.

Ženy si fitness centra určená výhradně jim chválí. Nemusí se v nich cítit nepříjemně pod zkoumajícími mužskými pohledy, kromě toho atmosféra přímo vybízí k tomu, aby se s dalšími ženami navzájem podporovaly. Není to ale pouze o atmosféře.

Cvičení přizpůsobené na míru ženám

Ženské tělo je jiné než to mužské, má jinak rozložené tuky, jinak si buduje svalstvo. Kromě toho během svého života prochází náročnými fázemi přibírání a hubnutí, například během těhotenství. Posilovna pro ženy na tohle všechno bere ohledy. Najdete v ní stroje přizpůsobené ženskému tělu a zkušené trenérky, které ví, co je dobré pro ženský organismus.

V Olomouci i Ostravě v té nejlepší péči

Jedním z ženských fitness center je fitko Jako proutek, které se už řadí mezi nejoblíbenější fitka Olomouc a svou pobočku má taktéž v Ostravě. Kromě toho, že si zde zacvičíte, vám zde sestaví správný stravovací plán, užijete si zde infrasaunu a masáže, protože i relaxace je důležitá. Provedou i tělesnou analýzu, na základě které vám trenérka doporučí, co by pro vás vlastně bylo vhodné. Samozřejmostí je možnost trénink pod vedením zkušené trenérky, která vás naučí, jak cviky správně provádět, aby měly efekt a nepoškozovaly vám klouby.

Dbají tu i na detaily, díky speciální technologii čištění vzduchu zde dýcháte vždy čistý vzduch a v kardiozóně se místo na bílou zeď díváte na Prachovské skály, noční Londýn či Masarykův okruh. Cvičení tady není utrpením, ale příjemným zážitkem. Podobné benefity nabízí pochopitelně i fitness pro ženy v Ostravě a v Přerově, kde má Jako proutek další svou pobočku.