Mějme se rády, věřme si a jděme za svými sny

0
1794

Ptáte se, jak být úspěšná? Úspěch může mít několik podob – pracovní, rodinný, nebo osobní. Tajemství úspěšné ženy skrývá nadšení a touhu dosáhnout vytyčených cílů, učit se novým věcem, zdokonalovat se ve svých schopnostech, jít si za svými sny, oslavovat úspěchy, zůstat sama sebou a odměňovat se.

Duševní pohoda, víra v sebe sama a zdravé sebevědomí

Duševní zdraví by mělo být důležité pro každého z nás – věřit sama v sebe, mít ráda sama sebe a hýřit zdravým sebevědomím nemusí být pro všechny ženy jednoduché. Například mladší slečny mohou mít problém s přijetím své vizáže, problematická pleť jim může snižovat sebevědomí. Nevěste hlavu, vyzkoušejte například českou nanokosmetiku Iuvenio, která se specializuje na aplikování nanovláken. Pokud si počkáte až bude k dispozici Iuvenio sleva, budete mít objednávku levnější.

Nezapomeňte ale, že jakýkoliv problém s pletí má i druhý pohled neboli pokud vám dlouhodobě žádné kosmetické produkty nepomáhají, zaměřte se na zdravý životní styl a duševní pohodu. Emoce, stres i konzumované potraviny mají na kvalitu pleti významný vliv. Neznamená to, ale že samotné jídlo problémy způsobuje, některé potraviny mohou akné jednoduše zhoršit – mezi problematické patří například mléčné výrobky, cukr a čokoláda.

Zdravý životní styl se vyznačuje pravidelným pohybem, dostatkem kvalitního spánku a správnými stravovacími návyky. Tyto body vám mohou s nedokonalostmi pleti a duševní pohodou také pomoci.

Hubnutí nemusí být nepříjemnou nutností

Měla byste se mít ráda taková, jaká jste, to ale neznamená, že pro své tělo nemůžete něco udělat. Nejste se svým vzhledem spokojena a chcete to změnit? Sebevědomě se budete cítit také díky pocitu, že pro sebe něco děláte. Začněte se hýbat, ze začátku stačí pravidelné procházky. Nezapomínejte se za každé cvičení, za každý krok vpřed pochválit.

V současné době najdete na trhu velké množství proteinových jídel vhodných pro redukci váhy. Redukční plány zhotovené přímo na míru vás naučí mimo jiné také návykům zdravého stravování. Speciální keto strava It’s my life nabízí proteinové polévky, hlavní jídla, kaše, tyčinky i koktejly. Veškerá proteinová jídla obsahují dostatek bílkovin, vitamínů a minerálů potřebných pro vaše tělo. Když se objeví It’s my life sleva je nejvhodnější čas vyzkoušet keto stravu a zároveň ušetřit.

Nezapomínejte na chvilky sama pro sebe

Kolikrát jste si nechala čas pro sebe a na své oblíbené koníčky? Jít si za svými vlastními cíli bývá náročné, mezi tím se staráte o rodinu a plníte pracovní úkoly – to jsou důvody, proč byste neměla zapomínat ani sama na sebe. Odměňte se čímkoliv, co vás dělá šťastnou. Čtete ráda? Kupte si novou knížku a zalezte si s ní pod deku. Relaxujete ráda v přítmí svíček? Napusťte si teplou vanu, přidejte do ní oblíbenou vůní pěny do koupele, zapalte si svíčky a ponořte se.

Odměnit se můžete i materiálním dárkem, takové eppi šperky z perel vám budou určitě slušet. Nevlastníte takové ve své šperkovnici? Pořiďte si stříbrné, nebo zlaté náušnice s kamínky či perlami, náhrdelník, náramek a prstýnek české kvality. Hodnota objednávky bude značně levnější, když se objeví eppi sleva. S nádhernými šperky se pak vydejte klidně do divadla, do kina nebo na koncert. Ani romantický večer s dobrým jídlem a filmem není špatný nápad, neboť šperky váš outfit skvěle ozvláštní.