Zpříjemněte si čekání na Vánoce v pekařství PAUL

0
1321

Listopad je tady a Vánoce se nezadržitelně blíží. Vůně skořice a sladkého cukroví, na to se těší snad každý. Kromě toho jsou tady ale i povinnosti, které se nám nevyhnou ani letos. Proto jsme rádi, když si v předvánočním shonu můžeme na chvíli odpočinout. Ve francouzském pekařství PAUL pro Vás opět připravili řadu novinek, se kterými bude čekání na Vánoce o to sladší.

Asi si ani nedovedeme představit, že by se v nabídce neobjevil zákusek, který si pro svoji skvělou chuť získal srdce tolika z Vás. Jde samozřejmě o Éclair z odpalovaného těsta. Letos se můžete těšit i na novinku, Éclair Paris Brest. Lahodná chuť mandlí a vanilky vytvoří neodolatelnou chuť, kterou budete naprosto uneseni.  Historie této dobroty sahá až do roku 1910, kdy byla poprvé představena u příležitosti cyklistického závodu Paříž – Brest – Paříž. Nese v sobě tedy jak výtečnou chuť, tak i tradici.

Ochutnejte ale určitě i čaj z čerstvého zázvoru. Zázvor dá čaji nejen skvělou chuť i aroma, ale navíc díky němu posílíte imunitu, která je ve studených dnech obzvlášť důležitá. A co by to bylo za svátky bez makronek. Tahle sladká kulatá laskomina je naprostou klasikou a během adventní nabídky si ji navíc můžete zakoupit v originálním vánočním balení. Hodí se tedy i jako dárek pro rodinu či kolegy z práce.

Těšit se ovšem můžete i na období po Vánocích. Na pulty v pekařství totiž opět přibude Královský koláč. Ten se peče u příležitosti oslav Tří králů. Není ovšem obyčejný. V kousku koláče se totiž skrývá figurka, a kdo ji při jídle najde, ten získá královskou korunu a štěstí na celý rok, a to už stojí za to!