Co na sebe metalické?

0
1624

Lesk, výraznost, vznešenost, nepřehlédnutelnost. Základní vlastnosti metalických barev. Některé dámy je milují, jiné nenávidí a žádný doplněk by si v metalickém duchu nevzali. I když jde o velmi výrazný kousek, netřeba se ho až tak bát. Naopak lze na základě tohoto článku a našich doporučení jak tyto výrazné barvy nosit, metalickému duchu podlehnete.

Bunda

Vzít si bundu v metalické barvě je asi nejodvážnější, co byste si mohli v této barvě pořídit. My vám však tleskáme, protože takto víme, že s te v módě odvážná a nebojíte se žádných experimentů. Typické metalické bundy jsou stříbrné, ale zkuste zaujmout trochu víc a volte nějaké barevné odlesky. I když se možná zdá, že je to náročné na kombinování, není to tak. Stačí, když si k takové bundě vezmete jen modré džíny, stále budete za módní ikonu.

Boty

Boty v metalické barvě nejsou vysloveně výsadou elegantních outfitů. Určitě rady nosíte zlaté nebo stříbrné lodičky, které se velmi snadno kombinují, protože tyto barvy se hodí ke každým šatům. Stojí jako univerzální kousky, kterými nic nikdy nezkazíte. Zkuste být odvážnější a pořiďte si nějaké espadrily nebo tenisky v metalické barvě. Uvidíte, že tento kousek budete nosit s oblibou, protože to bude jeden výrazný kousek, který se ale velmi snadno kombinuje.

Kožená kabelka

Zvolit koženou kabelku v metalické barvě je velmi vynikající nápad. Stačí když si vezmete nějaký nudný outfit a zvýrazníte ho takovou kabelku, tak se nemusíte bát, že jste nudná. Naopak, takové kombinace jsou nejen lehké ale také velmi krásné. Velmi oblíbené jsou kožené kabelky v metalické barvě ve formě psaníčka. Je to proto, že jejich dámy nejraději volí ke svým elegantním šatům, když jdou někde na svatbu nebo oslavu. Typické barvy jsou zlatá a stříbrná. Vyznamenejte se však z davu a volte nějaké jiné barvy metalické a to například modrou, či růžovou. Právě tyto barvy oživí každý jeden outfit a vy se tak nemusíte bát, že vaše kožená kabelka zůstane bez povšimnutí.

Milé dámy, nosit metalické odlesky ve vašich outfitech je opravdu nutnost. Můžete zvolit více či méně. Nezapomínejte však, že v tomto platí opravdu, že méně je více. Metalické futuristické outfity patří opravdu jen na módní přehlídky.

Zdroj obrázků: www.google.cz