Cestujte s Trail mixem od Fine Gusto

0
1479

Pokud i vy patříte mezi ty, kteří si po náročném týdnu rádi vyrazí provětrat hlavu na nějaký výlet, určitě také vymýšlíte co s sebou k svačině. Brambůrky vám energii nedodají a sladké tyčinky také nejsou tím nejlepším řešením. Proto vás jistě potěší zdravá varianta svačinky v podobě Trail mixu od společnosti Fine Gusto. 

Tato společnost je známá především pro své vynikající sušené maso neboli jerky. Díky svým výživovým hodnotám je velmi oblíbené například u sportovců. Trail mix tak spojuje nejen jerky, ať už hovězí nebo krůtí, ale i ořechy, semínka a sušené ovoce. Najdete v něm například brusinky, sušená jablka nebo rozinky. Díky tomu dopřejete svému tělu pořádnou dávku energie. Navíc vás neotřelá kombinace slané a sladké chuti skutečně nadchne.
Jedná se skvělou svačinku pro děti. Ve sto gramech Trail mixu se totiž nachází méně než dvě procenta soli. Naopak je bohatý bílkoviny a díky oříškům a semínkům i na zdravé tuky, takže dětem dopřejete nejen chutnou ale i zdravou pochoutku. 

S Trail mixem máte naprosto jistotu, že vám energie nedojde. A navíc se vám díky své velikosti vejde i do kapsy. Tak vyražte za dobrodružstvím s Trail mixem od Fine Gusto (www.fine-gusto.cz).