Ženy i muže zajímá při seznamování fotka, která může rozhodnout

0
1847

Chodíte na seznamky a zkoušíte najít někoho online? Ať už hledáte na seznamce ženu nebo muže tak věřte, že pokud na seznamce přidáte svou fotku, můžete najít někoho podle svých představ mnohem dřív. Když už fotku přidáváte, pak nezapomeňte na určité náležitosti správné fotografie. Na to všechno se blíže podíváme v tomto článku.

Mám přidat na seznamce svou fotku? A proč?

Odpověď je jasná a nebudeme vás napínat. Vždy na seznamku přidejte svou fotku, protože lidé se chtějí podívat, jak vypadá člověk, který je zároveň podle dalších údajů a třeba seznamovacího inzerátu pravděpodobně vhodný k dalšímu seznamování. Určitě tak získáte výhodu a je vyšší šance, že někomu doslova padnete do oka. Kromě toho jsou tady další důvody. Mnoho uživatelů si na seznamkách uživatele bez fotek ani neprohlížejí, protože je buď přeskočí nebo si díky předvolbám vyhledávání nechají ukázat pouze uživatele s fotkou. Nehledě na to, že některé seznamky automaticky zvýhodňují profily, které mají nějakou fotku.

Tím, že přidáte na seznamce fotku, tak své šance na seznámení výrazně zvýšíte i proto, že váš seznamovací profil bude důvěryhodnější. A když už někomu padnete do oka, tak se nemusíte obávat, že by to následně pokazila fotka.

Jak by měla vypadat správná fotka

Pokud jste rozhodnutí, že svou fotku přidáte, tak gratulujeme, protože jste mnohem blíže k úspěšnému seznámení online. Určitě nezapomeňte, aby byla fotka, pokud možno aktuální, stará maximálně několik měsíců. A to pouze v případě, pokud jste v poslední době nezměnili nějak výrazně svůj image. Na profilové fotce by měla být primárně vaše tvář bez dalších lidí a měli byste na ní být přirození. To znamená, že profi fotky z ateliéru nebo třeba svatební se rozhodně nehodí. Mnohem lépe poslouží aktuální selfie, které dnes díky chytrému telefonu s kvalitním fotoaparátem zvládne úplně každý.

Jako další a vedlejší fotky pak mohou být v podstatě jakékoliv. Mohou vás zachycovat při vaší oblíbené činnosti, může tam být fotka vašeho zvířecího či plechového miláčka a tak dále. Fotky o vás mohou říct opravdu hodně a někdy si to člověk ani neuvědomí.

Pokud se právě seznamujete, doporučujeme vám vyzkoušet českou seznamku randino.cz.

Další fotky klidně mimo seznamku

Určitě na seznamce nevystavujte vyzývavé fotografie i když se rádi ukazujete. Udělat to sice můžete, bude se vám pravděpodobně ozývat i mnohem víc lidí, ale pokud hledáte spíše vážný vztah, pak věřte, že toto vám může seznamování negativně ovlivnit. A je pak téměř jedno, co uvedete v profilu nebo inzerátu. Ostatní uvidí především vyzývavou fotku a ta přitáhne takové uživatele, o které asi nestojíte, a naopak může odradit někoho, kdo hledá vážný vztah jako vy. Pamatujte na to, že na seznamce není cílem oslovit co nejvíc uživatelů, ale pouze ty, kteří odpovídají vašim představám co nejlépe.