Sen o vlastním bydlení v Praze? Nesněte a vyberte si z katalogu Bytů u parku!

0
1577

Sny se mají plnit, i ty o vlastním bydlení v metropoli. To vědí samozřejmě ve společnosti Metrostav Development, která nabízí v rámci rezidenčního projektu Byty u parku unikátní byty s terasami nebo předzahrádkami v oblasti horního Žižkova s návazností na blízký park Židovské pece. Architektonicky zajímavé, a hlavně funkční bydlení, doplňuje výborná infrastruktura a sociální vybavenost. Zbývá si jen vybrat z 272 nabízených bytových jednotek.

1+kk i velkometrážní byty

V oblasti Vackova, jak se hornímu Žižkovu přezdívá, se jedná o další rezidenční výstavbu, tentokrát z pera významného architektonického studia Architecture Interior Project známé svými projekty po celém světě. Projekt Byty u parku pojali architekti jako kombinaci moderního metropolitního bydlení a funkční architektury. Celkem se jedná o 11 nižších budov nepřesahujících 6 nadzemních podlaží s celkovým počtem 272 bytů od 1+kk po 5+kk, u 4+kk navíc ve variantách standard nebo mezonet.

Posezení na předzahrádce nebo terase

Kromě zajímavého pojetí a souladu se zelení místního parku ocení majitelé nových bytů na Praze 3 možnost posedět na předzahrádce nebo terase. Ty jsou součástí bytu v přízemních nebo nejvyšších patrech, k ostatním bytům přináleží balkony nebo lodžie. Parkování je umožněno v podzemních garážích, kde si lze koupit garážové stání. V podzemních podlažích jsou také sklepní kóje, které jsou součástí bytů a hodí se k uložení sezónních, sportovních nebo méně používaných věcí. 

C:\Stahujeme\zeny-sro_cz_byty_u_parku_01.jpg

Žižkov žije naplno

Třetí pražská část je oblastí s výbornou dostupností do všech koutů metropole, především do centra. Na metro je to jen několik minut od vchodových dveří, což je praktické při cestě do školy nebo práce. Bydlení v Praze na Žižkově je sázkou na jistotu, protože v okolí je veškerá sociální a občanská vybavenost, což ocení rodiny s dětmi i senioři, sportovci se naopak zamilují do zeleně místních parků a lesoparku, kde se lze věnovat běhu, jízdě na kole nebo kolečkových bruslích, případně kolektivním sportům na veřejných hřištích. Nudit se nebudou ani milovníci kultury, hudebních a divadelních zážitků, protože Žižkov je domovem pro nejznámější pražská divadla, hudební kluby i stylového kina Aero