Zážitkový let vrtulníkem vám ukáže krajinu z ptačí perspektivy

0
2583
Let vrtulníkem

Sníte o tom, že si vyzkoušíte vyhlídkový let vrtulníkem? Přestaňte snít, proměňte své touhy ve skutečnost. Že jste o letu nikdy neuvažovali? Pak o něm rozhodně přemýšlet začněte! Je to totiž jedinečný zážitek, který si budete pamatovat až do konce svého života. A přátelé? Ti vám budou závidět!

3 důvody, proč vyzkoušet let vrtulníkem:

  1. Podíváte se na svět z ptačí perspektivy
    Jak vypadají ulice, lesy a pole z pohledu člověka, dobře víte. Také určitě víte, že stačí vystoupat na kopec nebo rozhlednu a obraz krajiny je najednou úplně jiný. Z vrtulníku uvidíte svět ještě malinko jinak. Vyzkoušejte, z jakého pohledu se na nás dívají ptáci.

  2. Okouknete práci pilota.
    Mnozí z vás jste už určitě letěli letadlem, někdo jim možná létá dokonce pravidelně. Vrtulník je ovšem v mnoha ohledech jiný: jinak vzlétává, jinak přistává, a především sedíte v těsné blízkosti pilota, takže ho můžete celou dobu sledovat a zkoumat, co všechno musí během letu zvládat.

  3. Lépe se zorientujete ve svém okolí
    Nemusíte být úplně bez orientačního smyslu, aby pro vás byl let vrtulníkem poučným. Konečně pochopíte, kudy vedou všechny cesty, po kterých běžně jezdíte, utvoříte si představu o vzdálenostech obcí a podobně.
Let vrtulníkem

Vyhlídkové lety vrtulníkem jsou skvělým dárkem!

Materialismus je dnes na ústupu, všichni vědí, že mnohem důležitější je to, co máme v sobě než to, co vlastníme. I proto jsou stále populárnější poukazy na zážitkové dárky. Uznejte sami, že je lepší k narozeninám dostat poukaz na masáž, vstup do aquaparku či lístky na koncert, než z balícího papíru vysvobodit další nepotřebné hrnky, oblečení neodpovídající vašemu vkusu nebo, nedej bože, kýčovité dekorace.

Vyhlídkový let vrtulníkem je trochu dražší, ale to atraktivnější záležitost. Domluvte se s několika příbuznými či přáteli a zaplaťte let jako velký společný dar. Věříme, že jim uděláte obrovskou radost.