Zážitek jako motivace pro zaměstnance

0
1666

Hledáte způsob, jak motivovat zaměstnance k lepšímu pracovnímu výkonu nebo je chcete obměnit za dobře odvedenou práci? Podpořte je pomocí motivačního programu od Firmy na zážitky.

Nabídka Firmy na zážitky

Pravděpodobně jste již název této společnosti alespoň jednou zaslechli a možná také víte, že Firma na zážitky je předním dodavatelem nejbáječnějších zážitků, které může člověk ve svém volném čase prožít. Na internetovém portále Firmy na zážitky objevíte nespočet tipů na wellness, adrenalinové i gurmánské zážitky. Mnozí díky Firmě na zážitky prožijí také dech beroucí okamžiky během svých cestovatelských toulek. Společnost Allegria je tu pro každou věkovou kategorii. Nově přináší také tipy na www.zazitky-pro-firmy.cz. Společně s ní můžete nastartovat výhodnější motivační program nebo naplánujete nezapomenutelný teambuilding, na který budou všichni zaměstnanci ve Vaší firmě ještě dlouho rádi vzpomínat.

Motivační program Firmy na zážitky

Motivační program od Firmy na zážitky představuje online aplikaci plnou zážitků a retailových značek. Jedná se o jednoduchý způsob odměňování nejen Vašich zaměstnanců, ale také partnerů, dodavatelů a klientů. Zatímco uživatelé těchto výhod získají na výběr ze zážitků a top retailových prodejen na jednom místě, vy obdržíte vždy přehled o statistikách i zpětnou vazbu. Výhod odměn lze čerpat z oblasti zdraví, kultury, sportu či relaxace. Motivační program lze uplatnit jako jednorázovou odměnu například při uzavření smlouvy, během spotřebitelské soutěže nebo jako dárek. Samozřejmostí je vytvoření poukázky v designu Vaší firmy.