Jaké módní doplňky byste měli mít ve svém šatníku

0
1324

Jak víme, oblečení dělá člověka, ale také pokud chceme abychom byli jedinečný a dokonalý třeba svůj outfit sladit do detailů. Ženy, které milujete módu, máte se na co těšit. V tomto roce jaro / léto 2019 přišlo od našich úžasných návrhářů několik fascinujících módních doplňků. Doplňky jsou velmi důležité v našem outfitu, díky ním z našeho outfitu udělají okouzlující. Dnes Vám ukážeme, jak správně tyto doplňky nosit.

Stylové náušnice

Čím větší, tím lepší. Pokud se budeme řídit toho pravidla, dokážeme i z nudného outfitu udělat výrazný. Velmi populární jsou náušnice s geometrických vzorů. Jako dekorace v nich mohou být kamínky, různé motivy, krystaly, perly, barevné kameny. Stačí si vybrat jen ten správný, který se Vám zalíbí nejvíce. Pokud máme neutrální outfit jako černé sako s černými kalhotami, můžeme zvolit velké zlaté dlouhé náušnice a k ním můžete klidně doladit zlaté mokasíny a k tomu můžete zvolit koženou silně růžovou ledvinku, která přišla opět do módy. Tuto ledvinku si můžete připnout kolem saka a výborně poslouží jako opasek a i doplněk zároveň.

Řetízky, korálky, náhdelníky

Tato kolekce je opravdu zajímavá. Je jich strašně moc a to náhdelíky s logem, mohutné náhrdelníkem v podobě řetězu, s krajkou a mnoho jiných zaukímavých kousků. My jsme si oblíbili náhrdelnýk ve stylu potah, je to náhdrelník, který obepíná krk. Má mnoho podob, od obyčejných pásků, až po extravagantnýh kousků. V roce 2019 je velmi populární ovový, mohutný a s přerušeným místem po obvodu. Pokud chceme aby tyto náhdelnýky vyniklo je dobré volit vrchní díl s výstřihem, nebo po případě černý, nebo bílý rolák. Díky těmto kouskem Vás náhrdelník vynikne.

Náramky

V minulém roce byly moderní jemné náramky v podobě minimalismu. Nyní v roce 2019 přišel do módy úplný opak a to mohutné náramky. Tyto moderní mohutné náramky jsou vyrobeny ze dřeva, kovu, řetězů, barevných kamenů a jiných krásných předmětů. Myslíme si, že každý z nich si zaslouží pozornost.

Brože

Tento rok se opět vracejí do módy brože, ale ne jen ta ledajaké, ale mohutné, dřevěné, zvířecí, kožené, kovové a z různých geometrických vzorů. Brože jsou skutečným šperkem pro Vás outfit. Díky těmto Brož i nudný černý outfit oživí, stačí jen zvolit výraznou velkou brož a hurá dokonalý outfit je na světě.

Kabelky

Co by to bylo kdyby i s novým rokem nepřišli nové kolekce kabelek. Kabelky jsou velmi důležité pro nás ženy. Díky nim máme jistotu, že v ní máme v podstatě vše potřebné, od dokumentů, klíčů, mobilu a důležité kosmetiky. Kabelky považujeme jako šperk ve svém outfitu. Do módy přišly opět ledvinky, kožené crossbody kabelky a luxusní kožené batohy, které v této módě nejsou určeny jen pro mladé, ale nyní je klidně můžete nosit i do práce. Abychom nezapomeň i na barvy roku, a to jsou korálová, žlutá, neonové barvy a také pastelové.

Milé dámy, pokud milujete módu stejně jako my, měli byste sáhnout po těchto kouscích, abyste i vy byli módní ikonou pro společnost.

Zdroj obrázků: www.google.cz