YUZU boxy jsou skvělým vánočním dárkem pro kohokoli z rodiny. Znáte je?

0
558

Z citrusového ovoce YUZU, které má pikantní, kyselou a hořkosladkou chuť jako citron, grep a mandarinka v jednom, se vyrábí YUZU Tea. Citrusy YUZU rostou jen v Číně, Japonsku a v Jižní Koreji, odkud pochází i zmiňovaný YUZU Tea. V tomto ovoci najdete mnoho vitamínů, minerálů a přírodních antioxidantů. YUZU obsahuje 3x více vitamínu C než běžné citrony a 10 x více vápníku než jablka. Najdete v něm i vitamín A, B1, B2, B5 a B6. Z minerálních látek uveďme železo, zinek, hořčík, vápník a různé antioxidanty.

Novinka YUZU Ginger

Protože se klasický YUZU Tea těšil velké oblibě a lidé si jej kupovali pro přípravu horkých i studených nápojů, aby posílili svou imunitu a posílili zdraví celkově, přišla novinka v podobě YUZU Ginger, což je YUZU Tea obohacen o zázvor.

Ambasadorem YUZU Tea je Jan Šebek, přední český barman a mistr světa v míchání nealkoholických nápojů. Ten připravil několik receptů, do nichž můžete YUZU Tea směle použít. Hodí se ale i k přípravě palačinek, můžete si jej přimíchat do snídaňových cereálií, do jogurtu, do ovesné kaše, také si jej namazat na toasty, použít jej při přípravě krému na cheesecake atd.

Praktické dárkové YUZU boxy

V nabídce na yuzuyuzu.cz najdete 4 různé dárkové YUZU boxy. Wellness box, Antistress box, Immunity box a Harmony box. V boxu vždy najdete YUZU Ginger Tea nebo YUZU Tea 500 g a 100 % YUZU Essential Oil, 10 ml. Vaše zdraví tak můžete podpořit jak pojídáním YUZU Tea v mnoha pokrmech či nápojích, ale také prostřednictvím aromaterapie.

Pojďte se podívat sami na YUZU boxy, ale také na více informací o citrusech YUZU, příběhu YUZU Tea až k nám do Čech, na blahodárné YUZU oleje nebo třeba YUZU boxy.

Pokud se rozhodnete pro koupi YUZU Tea nebo YUZU boxů, budete zaručeně spokojeni s chutí i účinkem na vaše zdraví.