Rádi byste si rozšířili vzdělání? Studujte MBA! Online!

0
693

Vyšší výplata i prestiž, nové znalosti, lepší pracovní příležitosti i lepší konkurenceschopnost na trhu práce. S titulem MBA na tom zkrátka budete po všech stránkách líp. Dostat se k tomuto titulu je přitom snazší, než se vám může zdát.

Studium MBA si získává stále více příznivců. Není se ani čemu divit. Otevírá jim dveře do světa s velmi lákavými až neutuchajícími možnostmi.

Co to je MBA a kdy ho studovat?

Zkratka MBA v překladu znamená Master of Business Administration. Studium je v podstatě zaměřené na prohloubení znalostí v managementu. Bez jeho základů se tudíž do studia raději nepouštějte. Nejedná se tedy o náhradu vysokoškolského (či jiného studia), nýbrž o jeho doplnění. Z tohoto důvodu je vhodné MBA studovat až po ukončení vysoké školy.

Co studiem získáte?

Největší devizou je zřejmě globálně uznávaný titul, který usnadňuje další kariérní růst. A s ním přináší i ceněnou prestiž a již zmíněné vyšší finanční ohodnocení. MBA vás zkrátka odliší od ostatních včetně konkurence. Budete s ním mít navrch.

Kde MBA studovat?

Poskytovatelů studia MBA je na trhu celá řada. Méně i více kvalitních. Protože se nejedná o zrovna levnou záležitost, je vhodné jeho výběr neuspěchat. Dobře si prostudujte webové stránky jednotlivých poskytovatelů, především se zaměřte na studijní programy, podmínky a benefity. Důležitá je samozřejmě i role vyučujících, kteří by měli být špičkami ve svém oboru.

Studujte MBA Online

Pokud nemáte čas na prezenční formu výuky, zvolte tu elektronickou. Online studium MBA nabízí například Oxfordský obchodní vzdělávací institut (Oxford Business Education Institute, obei.cz), který na vzdělávacím trhu působí již od roku 2015. Jedná se o kompletní online studium v českém jazyce. Studium, které vás vyjde na 60 tisíc korun (školné je možné rozdělit na 12 bezúročných splátek) někteří zvládnou už za 4 měsíce. Průměr pak je 10 měsíců. K tomu je zcela individuální a zahájit jej lze kdykoliv. Ještě váháte? Neměli byste! Skutečně na tom budete líp.