Vyhlídka ze stovek metrů

0
1943

Chcete se vypravit na nádhernou vyhlídku, kde se vám krajina pod vámi představí jako pohlednice plná barev? Proto se nemusíte škrábat na laně na štíty hor, stačí se jen vznést v pohodlném koši. Romantické vyhlídkové lety balonem jsou kouzelným zážitkem. Rozšiřte řady vzduchoplavců a přidejte si do diáře odpoledne plné vzrušení, zábavy i nových zkušeností.

Projížďka po nebesích

Vystoupat ruku v ruce do balónového koše a upřít zraky k horizontu, co se ztrácí v mlžném oparu. Let balónem je plný podobných chvil, kdy se vám zatají dech. Třeba když přelétáte nad majestátným Karlštejnem nebo když máte možnost prohlédnout si detaily zdařilé stavby zámku Konopiště. Uchvátí vás dokonce i pohled na známá místa, a to i v případě, kdy jste těmito cestami procházeli mnohokrát. Let balónem Praha vám nabídne nový pohled. I rušné velkoměsto bude příjemným místem plným barevných střech, věží a věžiček protkaných líným tokem řeky Vltavy.

Tip na dárek pro každou generaci

Nemusíte procházet katalogy s výkřiky posledních technických novinek. Darovat můžete něco mnohem dražšího a cennějšího. Můžete zakoupit fantastické odpoledne pro celou rodinu. Tentokráte nebude pod stromečkem mnoho malých dárečků s voňavými mýdly a svíčkami. Tento dárek bude vonět dobrodružstvím a jedinečností. Vyhlídkové lety balonem jsou poklidné a bezpečné, bez obav můžete pozvat celou rodinu.

Jedinečná nabídka na let balónem

V průběhu roku se objevuje let balónem akce, kdy si jedinečný zážitek můžete pořídit za výhodnější cenu. Proto není důvod, proč byste měli vyrazit jen s partnerem. Vypravte se celá rodina a pozvat můžete i blízké přátele. Stačí si objednat letenku a pak už jen v kalendáři vyhlížet den s krásným počasím.