Nastartujte si fyzičku a buďte odolní proti virózám!

0
1722

Krásné, štíhlé tělo, ideální spalování, rychlý metabolismus a fyzičku na jedničku. Kdo by pohrdl? Patříte-li k těm šťastlivcům, kteří jsou políbeni štěstěnou a všechno zmíněné mají automaticky, aniž by se o to sami přičinili, nezbývá, než gratulovat. Většina lidí ale musí o postavu snů a zdravý potenciál zabojovat. 

Někdy je to snadné, jindy dá snaha dostat se do kondice hodně práce. Ať tak, či tak, proměna stojí za to a umožní člověku zase se dobře cítit, být žádoucím pro své okolí a navíc udělat něco pro zdraví. Dosáhnout své vize „vypadat dobře“ vyžaduje dostatek pohybu, kondiční trénink a úpravu stravy. 

Kde si zacvičit?

Pohyb je možné provádět venku. Úžasný je venkovní jogging v parcích, in-liny nebo cyklotoulky po periferiích. Kondiční trénink je nejlépe svěřit profesionálům, kteří dokáží vyhodnotit osobní možnosti a zpracovat na míru individuální výzvy. Nejrozumnějším způsobem, jak se „nastartovat“, je zavítat to fitness zóny, která se na udržovací a redukční programy specializuje. Fitness Praha disponuje 400 metrů čtverečních cvičební plochy, kde je možné najít vše k získání ideální postavy.

Fitness centrum na Praze 10 je konfigurováno do čtyř místností. V kardio zóně naleznete stepper, dva orbitracy, veslovací trenažér, 6x běhací pás a 4x stacionární kolo. V ostatních odděleních je kompletní plejáda posilovacích strojů na veškeré partie. Vyškolený personál poradí každému, jak začít a dohlídne rovněž na to, jak skončit. Osobní trenér má speciálně pro ženy připravený program na redukci tělesného tuku, který spojuje 3in1.

Osobní trénink je k nezaplacení

Získávat svalovou hmotu, ztrácet nadbytečné kilogramy a obecně nabývat sílu, to je kýžený efekt, který každý člověk od cvičení čeká. Osobní trenér nejlépe sestaví cvičební plán a dohlédne na to, aby se dařil plnit. Vyhecuje, povzbudí, zkontroluje jídelníček, aby odpovídal energetickým hodnotám a zároveň kalorickým tabulkám. Tak trochu alchymie.

Po náročném cvičení přichází na řadu zasloužený odpočinek. Dříve, než se člověk, zcela oddá kýžené relaxaci, může si odskočit zkrášlit odstín pokožky do solária. Solárium Praha je zárukou toho nejkrásnějšího a nejbezpečnějšího opálení, které má dlouhodobý efekt a dodává do těla tolik potřebný vitamín D, který stojí za zrodem nové energie.
Znáte pozitivní účinky opalování v soláriu? Posílíte imunitní systém a budete imunní vůči virózám, zlepšíte si krevní oběh, vytvoříte si v mozku serotonin, jako prevenci proti podzimním depresím, zvýšíte si sexuální aktivitu a budete víc odolní proti stresu.

Tip redakce: Pořiďte si horské kolo a vydejte se na cyklovýlet do jarně rozkvétající přírody. Spojíte tak kardio cvičení a příjemný relax.