Vibrátory pro ženy – když nevíte, jaký si vybrat

0
2785

Jsou nejoblíbenějšími sexuálními hračkami, nejvyhledávanější a nejznámější – ano, jde samozřejmě o vibrátory pro ženy. Pokud si chcete ten svůj také pořídit, možná se budete ztrácet při jejich výběru. Existuje jich totiž několik různých druhů i velikostí a vyznat se v tom není nic jednoduchého – pomůžeme vám s tím.

Originální design i tvar

V kategorii exkluzivních vibrátorů pro ženy najdete nabídku těch nejoriginálnějších dráždidel různých tvarů, barev i velikostí. Každý vibrátor není stejný a obvykle jich žena musí vyzkoušet klidně několik, aby zjistila, který jí vyhovuje nejvíce. Neotřelý tvar a design vás ale dostane a už na první pohled se do něj zamilujete. Vyberte si vibrátory pro ženy, které zvládnou několik funkcí najednou. Navíc v krásných pastelových barvách a s dráždidlem na klitoris – aby vaše uspokojení dostalo co největší ráz. Vše pro spokojenou ženu.

Klasika, která nezklame

Vyberte si klasický tvar vibrátoru vyrobený z příjemného materiálu – měkkého gelu. Gelové vibrátory jsou jedny z nejoblíbenějších – vyberte si z mnoha barevných provedení, různých tvarů i velikostí a užijte si masážní vlastnosti, které přinášejí různé výstupy a záhyby. Chcete-li dokonalou napodobeninu mužského penisu se vším všudy, zvolte latexový vibrátor – jejich povrch vypadá jako skutečná kůže, včetně vystouplých žilek.

Špička mezi vibrátory

Vyberte si svůj multifunkční vibrátor a poznejte, jak vypadá opravdová rozkoš se vším všudy. Rotační neboli perličkový vibrátor má uvnitř perličky, které rotují a přinášejí tak ještě více potěšení – dokážou totiž současně dráždit jak klitoris, tak váš G bod. Nastavit si podle libosti můžete sílu rotací, měnit jejich směr i sílu. Přesně podle vaší chuti si korigujte sílu svého vibrátoru – pro to nejlepší potěšení a jedinečný orgasmus, kdykoliv se vám zachce.

Na nic nečekejte a poznejte i vy ten pravý orgasmus – přece co si žena sama neudělá, to nemá.