Móda dává smysl

0
2670

V dnešní době jsou velmi důležité pro člověka outfity. Často se stává, že lidé posuzují podle typu a stylu oblečení lidí a tak si dělají z nich první dojem. Bohužel žijeme v 21 století a oblečení dělá člověka. A proto každý z nás se snaží klást důraz na to, aby byl nejvhodnější oblečený. Stává se i to, že někdy musíme nosit něco v čem nejsme spokojený a to jen proto, abychom ve společnosti zapadly. A proto každý z nás by měl přestat řešit okolí a obléci se do pohodlného oblečení v čem se opravdu cítí dobře. A věřte nám pokud máte trošku módního cítění iv teplákách dokážete zazářit. Dnes si povíme, jak se cítit pohodlně a nestydět se za to.

Tepláky

Tuto věc považujeme spíše na domácí nošení, které není nějak moc vhodné do společnosti, ale proč ne? Klidně tepláky bychom si uměli představit i s přítelkyní když jdeme na kávu. Co tak zvolit nějaké stylové tepláky v černé barvě, k tomu klasické bílé tričko. Na vrch můžeme zvolit džínovú bundu, která dodá správný šmrnc outfitu a na závěr bychom zvolili jako obuv tenisky v bílé barvě a jako doplněk, který nesmí chybět je kožený batoh Navaro, který zvolíme v červené barvě ,aby nám krásně vynikl.

Šaty volného střihu

Tyto šaty jsou velmi populární, nejsou jen moderní, ale výborně se nosí. Jako ukázku pro Vás jsme si vybrali tyto UNI šaty v pastelově modré barvě, která je rovněž trendy barvou. Stačí k nim  zvolit klidně nějakou malou kabelku a to například kožené psaníčko v silně růžové barvě. A obuv bychom zvolili transparentní lodičky, proto, aby nám v outfitu nehrálo moc barev.

Tepláková souprava

Kdo řekl, že je vhodná pouze na sport a domácí nošení? Určitě toto není pravda! Dobře vypadající tepláková může vypadat dokonale i na denní nošení do města. Stačí si zvolit pohodlnou obuv a to tenisky, ve kterých se Vám bude pohodlně chodit. K této soupravě bychom zvolili koženou ledvinku, která se také určitě hodí k tomuto stylu. Jako ukázku jsme Vám předvedli černou teplákovou soupravu a koženou ledvinku v silně růžové barvě zvolíme, aby nám troška outfit oživila.

Džíny

Tyto deníkové outfity snad nikdy nevinné z módy. Jsou to nepopulárnejším a nejvíce kupovaná kouskem světa. Každá z nás má určitě alespoň ve svém šatníku troje párů riflí. Jak víme, těchto riflí je na světě strašně mnoho na výběr, ale jak víme jsou pro nás velmi pohodlné a můžeme je nosit klidně i ke sportovnímu, elegantnímu, extravagantnímu, ale i sportovně elegantnímu outfitu. Můžeme je kombinovat jak chceme a s čím chceme a nikdy se Vám nemůže stát, že se džíny nehodí. Zkusme zvolit klasické džíny k tomu proužkovaný blejzr a jako obuv zvolíme bílé tenisky. A jednoznačně co nesmí chybět je kožená crossbody kabelka červené barvě.

Dámy, móda opravdu dává smysl. A proto nezapomínejte nosit pohodlné věci, ve kterých se cítíte opravdu skvěle.

Zdroj obrázků: www.google.cz