Vánoční stromky umělé – proč jsou lepší než ty živé?

1
1468

Vánoční svátky jsou nejkrásnějším obdobím v roce a vánoční výzdoba k nim neodmyslitelně patří. Základem je vánoční stromek a vy tak možná přemýšlíte, jestli letos dát přednost tomu živému nebo umělému. Řekneme vám, proč jsou vánoční stromky umělé lepší než živé.

Ušetříte

Ekonomicky jsou vánoční stromky umělé rozhodně výhodnější. Koupíte ho jednou a na dalších pěkných pár let máte vystaráno. Živé vánoční stromky jsou rok, co rok dražší a vydrží v bytě podstatně kratší dobu. Umělý vánoční stromek můžete mít v bytě, kde se topí, jak dlouho chcete, protože jehličí nebude odpadávat. A kromě toho, že budete šetřit svou peněženku, ušetříte tím také naše lesy, které jistě trpí, když se vánoční stromky v nich kácejí ve velkém.

Jehličí a zase jehličí

Konec zapíchanému jehličí v koberci, popíchaným rukám i nohám. Nevýhoda živých stromků je to, že poměrně dost rychle opadávají. Jehličí pak najdete za skříní ještě v létě. S umělým vánočním stromkem se vám tohle nikdy nestane. Umělé vánoční stromky nikdy neopadají, když je přinesete domů, stačí je dát do stojanu, který je součástí balení a máte tak jistotu, že do něj stromek bude perfektně pasovat. Žádné zařezávání kmene ani nepořádek na podlaze už vás nemusí děsit. 

Ale který vybrat?

Až budete vybírat ten svůj vánoční stromeček umělý, možná vás překvapí, jak moc velký výběr na vás bude čekat. Tyto stromky vypadají dokonale a jsou téměř k nerozeznání od živých. Větvičky jsou hustě u sebe a stromečky vypadají božsky. 3D vánoční stromky mají větve poskládané tak, že svou hustotou a barevností jsou dokonalou kopií stromečků z lesa. Pokud vás už nebaví stereotypní zelená barva, můžete mít i barevný vánoční stromeček – což ocení určitě především děti. Máte rádi růžovou, bílou nebo stříbrnou barvu? Pořiďte si skutečně netradiční stromeček.

Užijte si krásné bezstarostné Vánoce a ušetřete víc peněz na dárečky. 

Comments are closed.