Sežeňte si snadno peníze

0
1624

Co to povídáte? Že peníze nerostou na stromech ani neleží na ulici a není tak nic snadného je získat? Jistě, někdy to tak skutečně může vypadat a v případě některých lidí tomu tak i je, ale většina našinců bude toto tvrdit určitě jen proto, že není doposud dostatečně v obraze. A neví to, co vím já. A sice že se řešení finančních problémů najde téměř pro každého, kdo hledá.

Vždycky tu je totiž možnost si někde od někoho na překlenutí těžkých časů půjčit. A těch potenciálních věřitelů tady je! Zmiňme si jen ty nejdůležitější:

  1. příbuzní
  2. přátelé
  3. kolegové
  4. známí
  5. banky
  6. nebankovní společnosti

Na ty všechny se lze obrátit se žádostí o půjčku, když člověk právě neprožívá ekonomicky nejšťastnější etapu svého života. Ti všichni mohou pomoci překlenout dobu, než se člověk v nesnázích vzmůže, než si přijde na dostatečné peníze svým vlastním přičiněním.

A na koho z nich sázet v první a na koho až v poslední řadě? To je různé, to záleží na okolnostech, podmínkách, vztazích a podobně.

Vsadit na první vyjmenovanou čtveřici, tedy na osoby sobě blízké, se vyplácí hlavně tehdy, když s nimi má člověk hodně vřelé vztahy a když jsou tito dost za vodou, aby mohli požadované peníze dočasně postrádat.

Banky přicházejí vhod v případě žadatelů, kteří mají dost vysoké příjmy, dobře vypadající daňové přiznání, čisté registry dlužníků, ručitele a další přednosti, tedy těch, kdo mohou zaručit, že budou schopni bezproblémově splácet.

A nebankovní společnosti a třeba jejich nebankovní hypotéka bez registru http://www.fahd.cz/hypoteka-bez-registru/ jsou tu pro ty ostatní. Pro ty, jimž jinde není přáno. Což ale rozhodně neznamená, že by šlo o něco pochybného, čím bere zavděk ten, kdo už neví, kudy kam.

Ona zmíněná nebankovní hypotéka je pak právě tím řešením, díky němuž u nás prakticky nikdo nemusí mít finanční těžkosti. Protože si ji může pořídit každý, kdo vyhovuje zde nastaveným podmínkám, a těm hravě vyhoví kdekdo. Vždyť posuďte sami:

  • Máte nějakou nemovitost, kterou byste mohli dát za tuto půjčku do zástavy?
  • Máte aspoň nějaké příjmy, jimiž byste hradili aspoň ty nejnižší možné splátky?
  • Máte aspoň relativně čistý registr dlužníků, s nanejvýš nějakým bezvýznamným záznamem?
  • A máte zájem?

Pokud jste na vše právě zmíněné odpověděli kladně, klidně usedněte k počítači, vyplňte na internetu formulář a pošlete e-mailem pár snímků oné nemovitosti, dohodněte se s poskytovatelem na ideálních podmínkách, podepište smlouvu a rázem máte peněz jako slupek.

A proč byste měli být chudí, když nemusíte, že?