Rodinný hotel je cesta za klidem a odpočinkem

0
2016

Rodinný hotel je zárukou domácké atmosféry, a právě proto se tak nazývá. Kde jinde si užít klidu, když se člověk vrací z práce, než v domácím prostředí? Tento typ hotelu nabízí doslova oázu, kde se člověk může odreagovat od běžných starostí.

Rodinný hotel je zárukou veškerých dostupných služeb v jeho rámci

Rodinný hotel patří do skupiny, která není až tak běžná pro tento typ ubytování. V hotelech jako takových obvykle nebývají rodinné atmosféry. To proto, že k tomu nejsou ani předurčeny, ani vybaveny. Tento styl se rozmohl teprve před několika málo lety. Zdejší kapacita skýtá 16 pokojů s dohromady 71 lůžky. Hodí se ovšem nejen pro rodiny, ale i pro páry, společenství přátel či firemní klientelu. 

Hotel pro rodiny s dětmi – to je dnes cenná zkušenost

Hotel pro rodiny s dětmi musí ocenit každý, kdo takto uspořádaný život už má. Zdejší pokoje se mohou pochlubit nejen Wi-Fi připojením, ale také televizorem. Na přání se zde zapůjčí dětská postýlka, videochůvička či něco pro dámy – fén. Hotelová restaurace je jak pro hosty, tak i pro širokou veřejnost. Hosté samozřejmě využívají polopenzi. Děti se zde mohou vybláznit na dětském venkovním hřišti s prolézačkami a skluzavkami. Využít mohou i hernu s hračkami. Rodiče si spolu se svými ratolestmi dohromady zkusí singltrek.       

Ubytování pro školy v přírodě na Benecku – pro děti zážitek

Ubytování pro školy v přírodě na Benecku by se mělo beze zbytku využít. Zdejší rodinné pokoje navodí tu správnou atmosféru, a dětem se tak bude méně stýskat po rodičích. Kromě her je k využití i animační program. Kluci jistě ocení stolní fotbálek, děvčata zase pískoviště. Bezpečnost je jednou z nejzákladnějších věcí. Proto mají v hotelu vše ošetřené tak, aby nedošlo k úrazu.

Ještě někdo pochybuje o rodinné hotelové atmosféře, která na Benecku panuje?