Plyšové povlečení je dnes trendy

0
1834

Usínat v měkkoučkém mikroplyši, tomu se říká mít vytříbený vkus pro kvalitu spánku. Lepšího společníka než hřejivé mikroplyšové povlečení jste si totiž pro chladnou zimu vybrat nemohli. Povlečení z mikroplyše vás překvapí pohodlností svého materiálu, stejně jako širokým výběrem vzorů a barev. 

Nespočet provedení mikroplyšového povlečení

I kdybyste se rozhodli noc co noc usínat v pokaždé jiném mikroplyšovém povlečení, naši nabídku barev a vzorů byste jen tak nevyčerpali. To je jasným důkazem toho, že u nás v e-shopu České lůžkoviny si vybere opravdu každý. Samozřejmě vám nemůžeme zaručit, že to bude hned. Protože jak asi sami dobře chápete, čím širší výběr, tím větší dilema. Určitě však s prázdnou neodejdete. 

Na vzoru i barvě povlečení záleží více, než si myslíte

Je nanejvýš důležité, vybrat takový materiál ložního povlečení, ve kterém se budete cítit komfortně. Zda to bude mikroplyšové povlečení, to záleží jen na vás. Ale ačkoliv se to může zdát nedůležité, i na barvě a vzoru mikroplyšového povlečení záleží. Nejlépe si to ověříte v situaci, kdy budete mít ve skříni více sad povlečení. Po které sáhnete spíše? Samozřejmě že po té, která se vám bude líbit nejvíce. 

Právě barvy a vzory povlečení umí v ložnici divy. Dokážou ji zpestřit nebo naopak sjednotit. Vzory a barvy ložního povlečení jsou dokonce přímo zodpovědné za to, jak se vám v noci spí. Například velmi výrazná barva může váš spánek i narušovat. Naopak světla a chladná barva vás spíše uklidní. 

Výběr povlečení tedy není chvilkovou záležitostí. Proto si na něj udělejte dostatek času. Jen tak budete moci k našemu e-shopu v klidu usednout se šálkem kávy a vybrat ložní povlečení, které se vám líbí. Opravdu si dejte na čas, protože kromě povlečení máme v nabídce i péřové peřiny. Ty u nás seženete jak v klasickém rozměru 140×200, tak i v rozměru 160×200, 200×200 nebo 200×220.