Reklamní předměty – nechte je promluvit za vás!

0
9469

Založili jste si své podnikání a nevíte, jak se co nejefektivněji dostat do povědomí potencionálních zákazníků a na „pořádnou“ reklamu nemáte ještě dostatečný finanční rozpočet? Vsaďte na stejně efektivní, ale hlavně o levnou formu reklamy – a to na reklamní předměty! Ty se mohou šířit mezi lidmi samovolně a vy tak budete propagování, aniž byste se u toho „moc nadřeli“.

Jak má vypadat správný reklamní předmět?

Samozřejmostí je vaše viditelné logo. Pokud bude dostatečně zajímavé, zajistíte si tak, že si vás obdarovaná osoba rozhodně zapamatuje! Proto vsaďte na originální design loga, které může být obohaceno o krátký, výstižný text, jež bude vypovídat o tom, jaké služby či zboží produkujete. Vyvarujte se takových reklamních předmětů, které se budou potencionálním klientům jen válet v šuplíku, ale raději se zaměřte na praktické předměty, které bývají často používány.

Nepodceňuje sílu reklamních per!

Vzpomeňte si sami – kolik máte doma propisek či jiných per s reklamními logy? Tyhle dárky se nachází prakticky v každé domácnosti! A že si i pamatujete, jaké logo je na nich uvedeno? Jistě – a to z jednoduchého důvodu – propiska je totiž předmět prakticky každodenní potřeby. Ale! Je nutno zajistit pořádnou kvalitu tohoto reklamního dárku – určitě byste neměli při jejich nákupu šetřit. Přeci čím déle pero vydrží, tím déle jej bude mít váš klient při sobě – a to přeci jde, že ano?

Přizpůsobte reklamní dárky svému podnikání!

Myslete na to, že pokud budou vaše reklamní předměty korespondovat s tím, jaké služby či zboží nabízíte, budete ještě více zapamatovatelní. Pokud například obchodujete s kosmetikou, obdarujte své zákaznice kosmetickou taštičkou s vaším logem. V případě, že se pohybujete v automobilovém průmyslu, nechte si potisknout například nabíječky do auta, osvěžovače vzduchu či clonu na volant. No a nakonec – ať už podnikáte v jakémkoli oboru – vždy rozhodně zabodujete dárkovým moravským vínem s vaší etiketou!

A jaké reklamní dárky si vyberete vy?