Pojďte se projet po světě plechovými autíčky

0
1277

Pokud Vám chybí v této době cestování, hračky od firmy KOVAP s Vámi budou cestovat alespoň v myšlenkách. 

Mezi nejznámější prostředek veřejné dopravy patří anglický dvouposchoďový červený autobus neboli doubledecker. Ikonický červený autobus Vás zanese do rušných ulic Londýna, projedete se s ním díky pérovému strojku natahovaného tradičním klíčkem, a pokud Vám někdo bude překážet v cestě, můžete zazvonit.

Vyhledáváte raději dobrodružství? Tak právě pro Vás máme legendární nákladní vůz Tatra 815 Has Granada, se kterým posádka Karla Lopraise zvítězila v roce 1995 v závodu Rallye Dakar. Autíčko vydrží jak jízdu po koberci, tak po písku či po trávníku. 

Nebo máte rádi trochu ostřejší jízdu? Firma KOVAP vyrábí první model značky Porsche, který se začal vyrábět roku 1949 a vyráběl se do roku 1965. Porsche 365 si můžete pořídit ve stříbrné nebo žluté barvě. Pohyb této hračky umožňuje opět pérový strojek natahovaný klíčkem. Má speciální mechanismus, který zabraňuje pádu z desky (ze stolu).Firma KOVAP nevyrábí pouze tyto autíčka, ale spousty dalších, se kterými můžete společně s dětmi zažít spoustu legrace a dobrodružství bez obav rozbití. Plechová autíčka, to jsou autíčka na celý život. Více plechových hraček najdete na www.kovap.cz