Patchwork v módě

0
2259

Pokud patříte ke kreativním typem žen, tak určitě znáte motiv typu patchwork. Jde o textilní techniku, která spojuje různé kusy látky. Tato metoda je typická pro polštáře, prostěradla a ubrusy. V současnosti se dostává do popředí i v módě a najdete ji na každém typu oblečení a módních doplňcích. Co však k tomuto netradičnímu vzoru kombinovat? Jaké doplňky volit, když si vezmete kabát, košili, svetr, overal či sukni v takovém vzoru? V dnešním článku vám napovím, abyste podlehli tomuto netradičnímu vzoru a nosili ho jako bohyně.

Boty

Pokud volíte v patchwork stylu jeden kus oblečení, tak klidně můžete zvolit i boty v tomto stylu. Velmi moderní a netradiční jsou kovbojské holínky, které jsou protkány nejen více barvami ale i materiály. Volte je k výrazné patchwork krátké sukni, která vám zvýrazní vaše krásné dlouhé nohy.

Kožená kabelka

Koženou kabelku k patchwork oblečení volte hlavně ve vícebarevných kombinacích. Pokud je to však pro vás moc odvážné, tak sáhněte po tmavých tónech kožených kabelek , které vždy ke všemu sednou a vy se nemusíte bát nějaké módní prohřešku. Kožené kabelky by měli mít barvu, která se alespoň v malých detailech nachází na daném vzoru. Jak se říká, černou nezkazíte nic.

Doplňky

K patchwork oblečení volte jemné doplňky. Máte na sobě výrazný vzor, a to je na celém outfitu dostačující. Zbytečně výrazné doplňky neoživí daný outfit, ale naopak ho poškodí a poukáží na jeho zbytečné výraznosti, které už ani nepotřebuje. Jemné zlaté nebo stříbrné náušnice, hodinky a náramek je dostačující. Máte na sobě krásný a výrazný outfit, proto už více nekomplikujte.

Vzor patchwork je krásný, výrazný a ženský. Je opravdu úžasné pozorovat, když ho nosí dámy a hlavně když ho umí nosit. Při tomto vzoru nezapomínejte na jedno. Jelikož je tento vzor sám o sobě komplikovaný, tak už nekomplikujte vy.

Zdroj obrázků: www.google.cz