Nejčastější otázky při výběru kabelky

0
2625

Když jdete kupovat kabelku, tak mnoho žen trápí mnoho otázek. Možná by se zdálo, že je to lehká záležitost, tak není tomu tak. Někdy jsou dny, kdy nakupujeme bezhlavě, ale to většinou nedoporučujeme, protože takové nákupy končí často jako nepovedené a oblečení, které takto nakoupíme většinou sedí ve skříni. 

V dnešním článku si zodpovíme základní otázky, které řeší ženy většinou při výběru kabelky. Je to i přínosný článek pro pány, kteří si lámou hlavy, pokud by chtěli nějakou tu kabelku své milované polovičce zakoupit.

JEDNA SEZÓNA NEBO VÍCE?

Ženy trápí častokrát otázky, zda si kabelku jdou zakoupit na jednu sezónu nebo ji chtějí vynosit víc. Pokud mají chuť a potřebu doladit kabelku jen k jednoletému outfitu, tehdy je na místě pořídit si levnější formu kabelce z koženky a tak ji vynosit jen jednu sezónu. Pokud ji však chceme volit k oblečení, které nese v sobě prvky klasiky, která je nestárnoucí, tak v tomto případě je nutná kožená kabelka, kterou budeme nosit déle a nebude na ní znát známky nošení.

DRAHŠÍ NEBO LEVNĚJŠÍ?

Tato otázka je nejčastější, protože kvalita se častokrát odvíjí od ceny kabelky. Není tomu vždy tak, protože někdy platíme zbytečně vysoké částky peněz za značky, které nesplňují až takovou kvalitu, jako bychom za ty peníze očekávali. Proto je někdy dobře investovat do kvality a bez značky, kdy si pořídíme kvalitní koženou kabelku, kde neplatíme za značku, ale jen za kvalitu.

VÝRAZNÁ NEBO JEMNÁ BARVA?

Barva kabelky je důležitá. Je to proto, že ji budeme nosít velmi často. V tomto případě závisí od našich potřeb a barev, které v šatníku převládají. Pokud patříte k dámám, které rady se svým oblečením vynikají, tak samozřejmě sáhněte i po kožené kabelce ve výrazné barvě. Naopak, pokud patříte k dámám, které se oblékají střídmější, tak kabelka by měla být v podobném duchu. Někdy není na škodu pořídit si i k střídmým nevýrazným outfitům nějakou výraznou barvu kabelky, která jemně váš outftům oživí a vy nebudete působit nudně.

ROZMĚR KABELKY?

Velmi důležitá otázka, protože rozměr kabelky je to, co vlastně potřebujeme. Záleží na naší potřebě, co potřebujeme do kabelky vložit, k jakému účelu ji budeme využívat a kde ji budeme nosit. Musíme si zodpovědět otázky jako: Potřebujeme vložit do ní formát velikosti A4 a více? Nechceme, aby nás příliš zatěžovala? Kolik věcí v ní chceme nosit? Je to pracovní nebo společenská kabelka? … Tyto otázky nám napomohou zjistit, co vlastně potřebujeme. Ptejte se v tomto případě na účel, který musí kožená kabelka splňovat, to je při výběru její velikosti podstatné.

Milé dámy, milí pánové. Tyto otázky patří k nejdůležitějším otázkám při výběru a koupi nové kožené kabelky. Každá žena má jiné potřeby a od toho se odvíjí i oblečení a doplňky, které si zakoupí. Nezapomínejte na to a uvidíte, nikdy neuděláte přešlap nejen při koupi, ale i obdarovaní druhé osoby. Hlavně se ptejte. To je nejdůležitější.