Opravdu levné nákupy dětského zboží vedou přes Pidio.cz

0
58

Chcete nakoupit dětské zboží za ty nejlepší ceny? Máte jedinečnou možnost! Na Pidio.cz

Nežijeme v lehké době. Inflace stále roste a s ní i ceny potravin a spotřebního zboží. Velké nároky jsou kladeny především na rodiny s malými dětmi, které rychle rostou a jejich šatník i botník je tak zapotřebí poměrně často obměňovat. A právě pro ně je určen nový dětský marketplace Pidio.cz.

Nakupujte za nejlepší ceny

Pidio.cz je velmi vydařená povedená konkurence zavedených srovnávačů. Ve srovnání s nimi tu ale zboží je lépe filtrované, řazení a tříděné. Ke konkrétnímu produktu se tak dostanete mnohem rychleji. A nejenom to, součástí serveru jsou i poradny, soutěže a diskuzní fórum.

Nejlepší dodavatelé a distributoři

Nový specializovaný dětský srovnávač a vyhledávač dětského zboží za ty nejlepší ceny zkrátka je prvním komplexním projektem svého druhu v ČR postaveným na spolupráci s těmi největšími dodavateli a distributory zboží v Čechách.

Více než 200 tisíc produktů denně

Denně se na Pidio.cz zobrazuje více než 200 tisíc produktů. V nabídce je zboží všeho druhu, jako jsou autosedačky, kočárky, oblečení, hračky, produkty do koupelny, na toaletu, do dětského pokoje, pro přebalování, krmení, kojení, bezpečnost dítěte i cestování.

Kategorie a podkategorie

Jednotlivé kategorie jsou navíc pro přehlednost rozděleny do dalších pod kategorií. V kategorii kočárky tak najdete hluboké, golfové, sportovní, kombinované, pro dvojčata, trojkombinace, sourozenecké a korbičky. Stejně jako fusaky do kočárků, tašky na kočárek stejně jako sportovní vozíky a nástavby na kočárek.

Vybírejte podle kategorie, značky nebo ceny

Kočárek dále můžete vybírat podle jeho značky či ceny. Tu si můžete jednoduše zadat do cenového vyhledávače nacházejícího se na levé straně obrazovky po rozkliknutí jednotlivé subkategorie. Cenu do něj můžete přímo napsat nebo ji zadat na cenové liště. Po rozkliknutí konkrétního produktu se vám pak nabídne přehled obchodů, v nichž jej můžete zakoupit.

Zapojte se do diskusního fóra

Pidio.cz však zdaleka není jen „pouhý“ dětský vyhledávač. Jeho součástí je i diskusní fórum, jehož prostřednictvím se můžete zapojit do diskuse na nejrůznější témata. Maminky se zde baví o sexu v těhotenství, těhotenské cukrovce, laktóze, výběru jména, o tom, jak prožívaly první trimestr a celé řadě dalších témat.

Zeptejte se v poradně

Najdete tu zde však i praktickou poradu. Momentálně se týká neplodnosti, takže pokud se neúspěšně pokoušíte o miminko, nezdráhejte se položit dotaz, na který vám odpoví některý z odborníků kliniky Repromeda. Co nevidět v poradně přibydou další témata a odborníci.

Zapojte se do soutěže

Jste soutěživí? Na Pidio.cz pro vás připravují i různé soutěže. K tomu propojují se známými bloggery a návštěvníky sociálních sítí. Zkrátka to je místo, na kterém byste rozhodně měli být.