Přání i květiny k MDŽ vybírejte na Florea

0
77

Už za dva týdny budeme slavit Mezinárodní den žen. Kde se tento svátek vzal? Slavíme jej od roku 1908, kdy se newyorské švadleny vzbouřily a stávkovaly za rovnoprávnost, spravedlnost a mír. Od té doby si tento den připomínáme na důkaz ženské solidarity. Ve dvacátém století se k MZŽ pevně pojily karafiáty. V dnešní době však nezáleží na tom, jakou květinou ženu obdarujete. Důležité je vzpomenout si a projevit úctu těm, které milujeme. Jaké květy jsou dostupné na Florea?

Vybírejte ze široké nabídky

Internetové květinářství a rozvoz květin nabízí bohatý výběr řezaných růží, karafiátů, chryzantém, tulipánů a dalších druhů, po kterých můžete sáhnout. Pokud nechcete kytici z jednoho druhu květin, nabízí se také míchané kytice, které váže profesionální floristka a je schopna zakomponovat až 7 různých druhů.

Říkáte si ale, proč objednávat květiny v internetovém květinářství? Odpovědí je donáška květů až do domu a tím speciální zážitek, který je ženě nabídnutý. Naši kurýři nakládají květiny do speciálních vozů, které jsou v létě chlazené a v zimě vytápěné. Rozvoz květin zajišťují po celé České republice a jejich přesnou polohu můžete sledovat prostřednictvím GPS zařízení. Na cesty vyráží každý všední den, samozřejmě tedy i na MDŽ.

Doplňte květinu o vzkaz

Pokud chcete své milé opravdu vyrazit dech, květinu můžete doplnit také o milý vzkaz k MDŽ s různým sdělením. Která partnerka by se nepotěšila nad „Opilý láskou vyznávám se na osmého března, že lepší ženu než jsi ty už dávno neznám.“

Vzkazy, ze kterých můžete na Florea vybírat, však nejsou určeny jen partnerkám, ale také maminkám, kamarádkám, kolegyním, zkrátka všem ženám.

Nezapomeňte! 8. březen je za rohem, jakou květinu, kterou doručíme na vámi zvolenou adresu, objednáte?