Novinky pekařství Hello! se inspirují svěžestí venkova

0
60

Lahodná a zdravá svačina, která osvěží i dodá sílu – takové jsou nové sezónní lahůdky pekařství Hello! Jarní speciality, čerpající inspiraci ze svěží venkovské krajiny, budou k dostání od sedmého března.

Na jaře je více než kdy jindy potřeba nezapomínat na vitamíny a dostatek pestré stravy, protože zima bývá v tomto ohledu mnohem omezenější. Velmi přínosná může být třeba listová zelenina. Chutný dalamánek s lollo biondo salátem potěší nejen vaše chuťové pohárky, ale i tělo.V kombinaci s jemnou debrecínkou salát rádi ochutnají i děti a celá rodina.

Potřebujete vydatné jídlo, které vám dá hodně energie do celého dne? Ochutnejte dalamánek s vejci natvrdo, lahodnou šunkou a vaječnou pomazánkou podle vyzkoušené a oblíbené receptury!

Pekařství Hello! vyrábí pečivo z kvalitních surovin a vy si tak můžete být jistí, že sobě i svým blízkým dopřáváte to nejlepší. Svěží jarní dalamánky budou chutnat všem a jsou tak ideální volbou třeba i na rodinný výlet.

Můžete se jimi posilnit a rozzářit si ráno i ve všední den, cesto do práce či do školy. Pobočky pekařství Hello! naleznete na nádražích, zastávkách a stanicích hromadné dopravy po celém Česku, nově například v pražských Letňanech. Dopřejte si chuť jara a navštivte některou z nich.