Co si vzít na první rande, milí páni?

0
2675

Napsala vám ano! Můžeme se setkat. Vás tak čeká první rande s dámou, kterou byste chtěli ohromit. Blíží se den D a vy jste možná nervózní z toho co nastane. O čem se budete vyprávět, jak se máte připravit, co si obléci. V dnešním článku vám dáme pár tipů, co si na první rande obléci, na základě toho, co si my ženy na vás všímáme.

Košile

Na první rande bychom vám doporučili vzít si košili. Je to proto, že nevíte, co si vaše možná budoucí přítelkyně vezme, zda bude ladit svůj outfit do sportovního nebo elegantního stylu. Košile je takový UNI kousek pro pána, kterou nikdy nic nepokazí. Působí i sportovním, ale i elegantním dojmem. Košile je oblíbený kousek i na setkání jiného charakteru.

Kalhoty

Také bychom doporučili namísto džínů volit na první rande kalhoty cigaretového střihu. Sice jsou momentálně v módě i ty obtiahnté mrkvové, ale ty jsou možná na první rande vulgárnější, protože ne každé ženě se to líbí a nejdete přece zkazit první dojem díky vašim kalhotám. Také bychom nevolili moc světlé barvy, spíše nějaké tmavší.

Boty

V současné době je v nabídce množství bot, které vypadají dobře ke každým kalhotám. Určitě pokud máte takový nějaký UNI kousek, tak si ho vezměte i na první rande. Nevolte žádné boty, které moc křičí, ty raději nechte doma a volte nějaké jednoduché tenisky, polobotky, které moc nekřičí z davu.

Doplňky

Určitě vsaďte i na doplňky a právě na nich ukažte to, že víte investovat do kvality. Určitě si vezměte nějaký pořádný kožený pásek, na kterém nebude vidět známky opotřebení. 

Také si vezměte nějakou kvalitní koženou tašku, protože v poslední době si dámy všímají na pánech i kožené tašky. Nemusí být značková, stačí když bude kvalitní a dobře vypadat. Také investujte do kvalitní kožené peněženky, protože pokud budete platit (což byste asi na prvním rande měli), tak abyste nevytáhli žádnou sešlý a otrhanou peněženku, to by o něčem svědčilo.

Milí páni, přejeme vám, aby vyšlo vaše první rande na 100% a to nejen díky vašemu zevnějšku, abyste si ho užili a aby ta dáma, kterou na něj pozvete byla ta pravá.

Zdroj obrázků: www.google.cz