Načerpejte 3 tipy pro lepší bydlení!

0
2321

Rádi byste váš byt či zahradu vyšperkovali, ale schází vám nápady? Podívejte se na inspiraci, kterou jsme pro vás připravili.

1. Lepší bydlení

Nejčastějšími tipy, které lidé vyhledávají, je, jak si stylově zařídit své bydlení. Načerpejte i vy nové inspirace a dopřejte si tvořivou chvilku ve vaší domácnosti. Pomocí štětce a bílé barvy si ze starého nábytku můžete vytvořit přitažlivý a elegantní Provence styl, díky němuž dostane vaše obydlí nový šmrnc, světlo a prostor. Výhoda takové proměny? Nestojí vás téměř nic, a navíc si ji můžete vychutnat ve svých tvořivých chvílích volna.

2. Tipy pro váš byt i balkón

Současné trendy v bydlení hovoří jasně – nekupujte nové předměty, zaměřte se na obnovu stávajících prvků ve vaší domácnosti. Pro váš byt i balkón využijte závěsné květináče, které si buď pořídíte, nebo si je jednoduše vyrobíte například z hrníčků, nepotřebných naběraček, nebo menších hrnců. Budete překvapeni, jak se vašim bylinkám bude dařit v nově nachystaném místě. Skvělé především pro malé byty, kde se cení každá úspora prostoru!

3. Jak si vylepšit dům

Načerpejte inspiraci, jak si zkrášlit váš dům, a budete mít přehled o současných trendech v bydlení, ale i místo, kam si zajít pro nadčasové tipy, které se hodí právě pro vaše bydlení. Můžete se také podívat, jak fungují biologicky čištěné bazény, které se stávají hitem letošního roku. Bio bazény jsou skvělým tipem, jak se v létě okoupat v čisté vodě bez chemie. O čistou vodu se starají neustále fungující biofilmové filtry, které zajistí čistou vodu jako z jezírka.

Podívejte se i vy na nové možnosti, díky nimž bude i váš den plný užitečných nápadů, jak si zlepšit bydlení. Přejete si, aby byl váš domov útulný a jedinečný? Vydejte se za novou inspirací!