Šungitová pyramida je pro mě obrovským přínosem

0
2087

Jsem již pět let v důchodu, z toho mě poslední dva roky trápí nepříjemné zdravotní problémy. Nedávno jsem dokonce bojovala s nepříjemnými migrénami, které mému aktuálnímu zdravotnímu stavu příliš nepomohly. Na základě těchto zdravotních komplikací mi na jedné z návštěv má dcera navrhla, abych si pořídila velmi elegantní a také účinnou věcičku, která nesla název šungitová pyramida. Do této chvíle jsem o něčem podobném nikdy neslyšela a tak jsem se jí ptala, jaké výhody takováto pyramida vůbec má a jaký přínos v ní mám spatřovat pro svůj stav. Její slova o tom, že zbavuje prostředí bytu negativních elektromagnetických vln, které vyřazuje například televize, mikrovlnná troupa či počítač, mě opravdu přesvědčila o tom, že bych její koupí mohla jít naproti alespoň částečnému zbavení se svých zdravotních komplikací. A tak jsem neváhala a jednu pyramidu si skutečně pořídila.

Šungitová pyramida opravdu funguje

Z počátku jsem ne úplně věřila tomu, že šungitová pyramida bude opravdu fungovat a zbaví mě veškerých negativních vln, které osidlují mou domácnost. Opak byl ovšem pravdou a šungit mě veškerých elektromagnetických vln opravdu zbavil. Doma se tak cítím o poznání příjemněji a můj byt již není jednou velkou rizikovou zónou, nýbrž skvělým a příjemným místem, ve které se cítím opravdu dokonale. Migrény, úmorné bolesti hlavy a nepříjemný neklid je tak ta tam. Své dceři jsem proto nesmírně vděčná za to, že mi něco podobného nabídla a pomohla mi tak zbavit se mých problémů.

Mé kamarádky jsou ze šungitových pyramid nadšené

Nechtěla jsem svým kamarádkám, které jsou stejně staré jako já, dělat jakousi přednášku o výhodách, které šungitová pyramida v bytě nabízí. Proto jsem se rozhodla, že alespoň ty mé tři nejlepší přítelkyně obdaruji právě onou zmíněnou šungitovou pyramidou. Šungitové pyramidy jsem tak věnovala tři a všechny tři zmíněné kamarádky, si ji nemohou vynachválit. Šungit pyramida je tak skutečně lékem na téměř všechny neduhy. Nyní dokonce uvažuji o tom, že si pořídím i šungitovou pyramidu, se kterou bych mohla upravovat vodu a udělat z ní blahodárný nápoj, který v žádném obchodě nekoupím.