Módní tip s modrým oversize sakem

0
2011

Většina dám vlastní určitě dámské sako v tmavěmodré barvě, které je oversize střihu. Je to velmi moderní a trendy kousek, který by měla mít každá dáma v šatníku. Proč je to tak? Jednoduše. Sako je elegantní kousek, který dělá ženu luxusní, ženskou a přitažlivou. Tmavá barva na saku je snadno kombinovatelná a také tvaruje postavu tak, jak bychom žádali. A oversize velikost je poslední roky velmi populární pro všechny věkové kategorie. Téměř každá jedna značka, kterou známe takové sako nabízí, takže určitě nebude mít problém si něco takového pořídit.

V dnešním článku vám ukážeme módní tip, abychom vypadaly dokonale a zároveň jsme byli trendy a cítili se pohodlně.

Kalhoty

Kalhoty k danému saku bychom volili určitě v tmavé barvě. Velmi pěkně ukážou džíny, který celý outfit odlehčí a dodají mu trochu ležérnosti. Pokud však na džíny nemáte chuť, tak sáhněte po tmavých kalhotách. Pokud však chcete působit letne, tak volte námořnický styl a tak zvolte k danému saku bílé slim kalhoty.

Kožená kabelka

Ideální barva kožené kabelky k tmavě modrému saku je žlutá. Proč žlutá? Žlutá kožená kabelka zvýrazní celý outfit, poukáže na kontrast, který je v módě velmi populární a oblíbený. Žlutá s modrou hraje dokonale, i když by se vám to možná na první pohled nezdálo. Pokud by pro vás žlutá kožená kabelka byla moc, tak sáhněte po bílé nebo béžové kabelce. Určitě zapomeňte na tmavé a zemité barvy. To bychom vám moc nedoporučovali. Jednoduše celý outfit zanikne.

Boty

Pokud volíte žlutou koženou kabelku, tak určitě sáhněte i po žlutých lodičkách. Ukážete, že jste módní diva, která se nebojí být odvážná a vypadá přitom skvěle. Určitě nic nezkazíte ani tmavými lodičkami, ale v našem případě bychom chtěli od vás, abyste k tomuto tmavému saku zvolili něco výraznější. Velmi pěkně mohou celém outfitu ukázat i bílé tenisky, které jsou letos velmi populární a také velmi pohodlné.

Top

Klidně můžete zvolit bílou košili nebo halenku, kterou podtrhnete business vzhled celého outfitu. Právě tento styl již není dávném stylem čistě pracovním, ale častokrát se nosí i na neformální setkání. Ženy se v něm cítí příjemně a luxusně. Proto se volí i v běžné dny. Pokud však nemáte bílou košili, zda halenku určitě si jednu pořiďte, je to kousek, který se dá vynosit téměř ke všemu. Je označován také jako UNI kousek v ženském šatníku.

Doplňky

Protože máte při tomto oversize saku výraznou žlutou koženou kabelku a k tomu výrazné žluté lodičky, tak výrazné doplňky již nejsou vůbec nutné. Volte nějaké zlaté hodiny, prsten, jemný náramek a malé jemné náušnice. Více není opravdu potřeba. Vaši pozornost zaměříte už i tak na vaše boty, sako a koženou kabelku.

Milé dámy, doufáme, že pokud jste majitelkou takového oversize modrého saka, tak jsme vám našim módním tipem ukázaly, jak lze dané sako nosit a doufáme, že náš módní tip přinese nějaký užitek. Vybrali jsme hlavně oblečení a doplňky, které lze využít i později a nejsou aktuálně pouze jednu sezónu. Podobně je to i s trendy tmavomodrým oversize sakem, který pokud nemáte, tak si ho ještě dnes zaobstrajte.

Zdroj obrázků: www.google.cz