Snadné mytí vozu s aplikací od Superoperator

0
1149

Když spatříme na svém autě šmouhy a nánosy prachu, znamená to jediné. Návštěva myčky. Tam často jezdíme neradi už jen kvůli frontám. S aplikací od finské společnosti Superoperator jim ale hravě předejdete a z mytí se stane zábava. 

Revoluční aplikace Superoperator CZ proces mytí značne zjednoduší. Odpadá s ní totiž nutnost čekat ve frontách, vylézat z auta kvůli placení a navíc díky ní ušetříte i nějakou korunu. Online kamery, které jsou k dispozici 24 hodin denně, vám ukáží, jestli se u myčky nevytvořila kolona. Nemusíte se tedy bát, že po příjezdu strávíte ve frontě víc času než samotným umýváním vozu. V mobilním telefonu si zvolíte program mytí a díky skenování SPZ myčka okamžitě pozná váš automobil a zvolený program spustí. Placení přes aplikaci je naprostou samozřejmostí. Navíc díky jejímu používání ušetříte 10,- Kč. Služba Superoperator CZ je samozřejmě zdarma a je k dispozici jak pro iOS, tak i Android. 

Aplikaci Mycí Digi Linka, která funguje na stejném principu, vyvinula taktéž společnost Superoperator. Vytvořila ji speciálně pro síť myček značky Benzina.
Tato síť čerpacích stanic v rámci modernizace přichází kromě této appky i s další novinkou, kterou je nová technologie mytí FoamSensation. Ta vám zprostředkuje nejen skvěle umyté auto, včetně extra mytí ráfků kol, ale i nevšední zážitek. Vodopád aktivní pěny vytvoří kompaktní stěnu, která je nasvícená LED diodami. Tato služba je prozatím k dispozici na 11 lokalitách. V Praze na Jižní Spojce, Barrandově a na Kolbenově ulici. Dále pak v Hluboké nad Vltavou, ve Zlíně, Kolíně, v Říčanech, Českých Budějovicích a Mělníku. Do konce letošního roku je v plánu rozšířit tento počet až na 16. Při využití aplikací Mycí Digi Linka nebo Superoperator CZ, si tak můžete vychutnat krásnou světelnou show. 

Více informací o aplikaci, díky které se z mytí auta stane zábava, naleznete na stránkách https://superoperator.cz/