Jak potěšit sestru

0
2302

Pokud má vaše milovaná sestra nějaký svátek nebo ji chcete jen tak potěšit třeba přemýšlet hlavně co má ráda a co ne. Určitě to nebude pro Vás těžké, protože se sourozenci jste vyrůstali od mala. Se sourozenci nebo sourozencům jste přežili určitě nejkrásnější dětství či v hádkách, smíchu a někdy i bitvě. Co si budeme lhát, každý z nás to přežil, hlavně to stále pubertální harašení a hádání se. A teď když jsme starší, každý se svými problémy v podstatě jsme si uvědomili jaká je rodina důležitá pro nás a pro naše štěstí. Nic není lepší, než mít svého sourozence po boku. Každý z nás si něco s nimi přežil a my milujeme nejvíce na tom, že když si sedneme všichni pohromadě a vzpomínáme na minulost se slzami a smíchem v očích. A proto si važte své sourozence, neboť jsou to opravdu důležité osoby.

Ale pokud vám došly nápady na vhodné dárky, my vám poradíme jak správně obdarovat vaši sestru.

Náušnice

Skoro každá žena miluje náušnice. Samozřejmě ne každá, a proto je třeba dívat na to zda vlastně vaše setra nosí právě náušnice. Pokud jí chcete koupit něco cennější, volili bychom zlaté nebo z bílého zlata. Pokud nevíte jakou velikost má nejraději a nechcete se jí ptát, aby to nebylo nápadné, tak volte raději malé. Malými náušnicemi nic nezkazíte.

Náramek

Náramky jsou výborným doplňkem pro ženu. A proto, pokud budete dívat nějaké náramky pro ženu, určitě nejlepší volbou bude nějaký jednoduchý klasický náramek, který bude moci nosit i ke hodinkám. Pokud se nebudete umět rozhodnout, nevadí, ledajaký náramek potěší.

Hodinky

Těch je na výběr strašně hodně a někdy máme i my problém s výběrem správných. V tomto případě stříbrnými, nebo také zlatými nic nezkazíte. Jak se říká v jednoduchosti je krása. Takže žádné barevné hodiny, raději nekupujte. Jednoduché se i lehce kombinují ke outfitem.

Kožená kabelka

Ano ženy milují kabelky a nejraději kdyby měli všechny a v každé barvě od velkých, crossbody malých a středních a co nejkrásnější a nejmodernější. Žena svou kabelku považuje jako svůj klenot a velmi rádi se jimi pyšní. A proto pokud budete kupovat své sestře kabelku, určitě volte z pravé kůže. Nemusíte kupovat drahé kabelky, které jsou vyrobeny z eko umělé kůže aby věděla jak si ji ceníte, ale pokud zvolíte koženou kabelku určitě ji tím potěšíte a také ušetříte. Pokud koupíte sestře kabelku, tak nejlepší volbou pro Vás bude jí koupit v neutrální barvě, aby ji vynosila a rovněž z jednoduchým designem.

Parfém

I toto je jednou z možností, že její koupíte dokonalý parfém. Je to sice těžší, protože vůně jsou ledajaké či kořeněné, sladké, nebo jemné. Každá žena z nás má ráda jiné, a proto při rozhovoru s ni se zkuste nenápadně zeptat, jakou vůni preferuje. Toto by Vám mělo pomoci při výběru voňavek. Ale pokud se bojíte, že se prozradíte, zkuste se vkrást do jejího pokoje, nebo koupelny a zjistěte jakou voňavku používá.

C:\Users\Lenka\Desktop\BLOGY\BLOG Chcete sa naučiť ladiť kabelky\kabelky\33957.Jpeg

Věříme, že jsme Vám tímto článkem pomohli a že jste se inspirovali tím jaký správný dárek své sestře koupit.

Zdroj obrázků: www.google.cz