Minerální perly pro parádu i dokonale čisté nádobí

0
2083

Chcete mít doma voňavé a čisté nádobí bez velké námahy a zároveň své kuchyni dodat prvek luxusu? Máme pro vás zajímavý tip – nový přípravek na ruční mytí nádobí Pur Secret of the Mineral Pearls.


O jeho prémiový vzhled se starají jedinečné okem viditelné minerální perličky. Ty z něj dělají nejen účinného pomocníka v boji se špinavým nádobím, ale i dokonalou dekoraci, která se bude skvěle vyjímat na kuchyňské lince a svým vzhledem jistě potěší oči všech členů rodiny, a to nejen při každém mytí nádobí.

Kromě elegantního vzhledu je benefitem nového Pur Secret of the Mineral Pearls i příjemná vůně. Vybírat můžete ze dvou variant: granátové jablko a květ z pomerančovníku nebo svěží vůně lotosového květu. V kombinaci se silným čisticím účinkem navrátí tato novinka každému špinavému šálku, příboru a hrnci původní čistotu, lesk a dodá příjemnou vůni.


Stejně jako všechny produkty značky Pur, i nejnovější přírůstek v jejím portfoliu bere ohled na trvalou udržitelnost a ochranu životního prostředí. Láhev Pur Secret of the Mineral Pearls je tak vyrobena ze 100% recyklovaného materiálu.


Nový Pur Secret of the Mineral Pearls je k dostání v běžné maloobchodní síti, jeho doporučená maloobchodní cena je 49,90 Kč (450 ml).