Bavte se doma originálně – s malováním podle čísel!

0
1555

Nějaká práce se doma najde vždycky, ale co takhle nějaká ta zábava? Malování podle čísel na plátno představuje originální relax pro chvíle samoty i rodinnou aktivitu na volné dny, která vás potěší a uvolní zároveň. O co se jedná a proč je tak snadné jí propadnout?

K malování podle čísel nepotřebujete nic víc, než sadu na malování a klidné místo, kde se vaše mysl může uklidnit a štětec se naopak může divoce rozběhnout po plátně. 

S malováním podle čísel umí malovat každý

Malování podle čísel představuje systém, díky kterému se může stát umělec úplně z každého člověka – dokonce bez předchozích malířských zkušeností, nebo ani špetky nadání k uměleckému tvoření. Šablona na malování vás totiž k dokonalému výsledku dovede jednoduše, nenásilně, ale hlavně postupně – podle čísel!

Při pořízení sady na malování podle čísel dostanete vše potřebné, tzn. štětce, očíslované barvy a plátno s očíslovanými políčky. Samotné malování pak spočívá v nanášení barev na políčka se stejným číslem. Polehounku se tak rozehrává show barev, které se nakonec spojí v dokonalý obraz, o kterém by nikdo ani nehádal, že jste ho namalovaly sami. 

Sada na malování podle čísel
Sada na malování podle čísel z Vymalujsisam.cz

Motivy pro malování podle čísel na plátno 

A co si můžete namalovat? S malováním podle čísel je možné úplně cokoliv. Buď si totiž vyberete z široké nabídky hotových motivů pokrývající vše od zvířat, přes přírodní i městské výjevy až po abstraktní prvky, nebo si můžete objednat i šablonu na zakázku. Chcete si namalovat portrét, nebo zvěčnit vzpomínku na letní dovolenou s kamarádkou či přítelem? Vyzkoušejte malování podle čísel na plátno z vlastní fotografie, které je hitem posledních let. 

V e-shopu s malováním podle čísel pak jednoduše vyberete možnost objednat si obraz z vlastní fotky a k objednávce přiložíte vybranou fotografii. Na e-mail se vám pak vrátí grafický návrh toho, jak by mohl budoucí obraz vypadat. Pokud se vám bude líbit už nic nebrání tomu, aby vám brzy dorazila šablona, která po vybarvení zvěční vaše nejkrásnější vzpomínky přímo na plátno! 

Není k dispozici žádný popis fotky.
Vzpomínka z fotky přenesená na plátno s malováním podle čísel

Pokud si chcete po domalování obraz rovnou pověsit na zeď, nezapomeňte zvolit variantu s vypnutím plátna na rám. Ten vám nejen usnadní dekorování bytu, ale taky bude skvělým pomocníkem v procesu samotného malování. A co takhle hotové dílo darovat osobě, která je na fotce s vámi? Malování podle čísel je ideálním dárkem k narozeninám, Vánocům nebo třeba ke svatbě. 

Benefity malování podle čísel

Kromě toho, že je malování podle čísel na plátno ideálním dárkem ke všem příležitostem a jeho výsledkem jsou krásné obrazy, které si můžete pověsit po bytě, nabízí toho ještě víc. Díky malování podle čísel se totiž dokonale uvolníte a zbavíte se stresu, zlepšíte si svou koncentraci a všechny starosti se vám rozpustí nad hlavou jako pára nad hrncem. Pusťte se do toho a zamilujte se na první tah štětcem!