Mateřská škola Praha miluje dětský smích

0
655

Mateřská škola Praha mě mile překvapila hned v několika různých ohledech. Za prvé se jedná o velmi pěknou školku, která nabízí kvalitní vzdělávací programy pro děti, které poté vstupují do školních povinností s naprostou lehkostí a až zarážejícím chtíčem. Dále se jedná o zcela první soukromou školku, která ke svěřeným dětem přistupuje vždy zodpovědně, a především se snaží dětem dávat přesně to, co potřebují, a to je láska. Dětský smích se ze školky šíří každý den, a to je to nejdůležitější pro děti i pro jejich rodiče. Kromě jiného je prostředí školky naprosto nádherné a nemluvím pouze o vzrostlé zahradě, ale také o jízdárně s koňmi či dokonale domácím prostředí interiéru školky. 

Mateřská škola Praha má, co nabídnout

Mateřská škola Praha má rozhodně, co nabídnout. Děti se do školky těší, a i přes některé dětské nálady, které jsou proměnlivé stejně tak, jako aprílové počasí se děti ze školky vždycky vracejí spokojené a šťastné. Má Maruška, která do školky chodí teprve prvním rokem, je se svými vrstevníky naprosto spokojená. Kromě jiného bezmezně miluje své vychovatelky, které se vždycky soustředí přesně na to, v čem mají děti mezery či na to, v čem děti potřebují trochu více pošťouchnout kupředu. Díky vzdělanému a profesionálnímu týmu vychovatelek v této školce se Maruška naučila nádherně kreslit a dnes její obrázky zdobí nejednu dětskou výstavu. 

V této školce se děti rozhodně nenudí

Je to naprosto okouzlující mateřská škola. Praha je sice velkou aglomerací, ovšem co se týče kvalitních školek, není na tom naše hlavní město až zase tak dobře, a to nemluvím pouze o školkách státních, ale také o těch soukromých. ProFamily je ovšem rozkošnou výjimkou a tím pádem zárukou kvalitního a profesionálního předškolního vzdělávání. V létě školka jezdí například k moři, v zimě zase na hory a během roku jezdí pravidelně mimo Prahu na různé výlety za poznáním a podobně. Učí se milovat zvířátka a také je respektovat. Dále se mohou vzdělávat v angličtině či ve hře na flétnu a spoustu dalšího.