Kožené kabelky i peněženky jsou nestárnoucím, krásným evergreenem

0
936

To, jak jsme oblečeni, a jaký máme účes, si naše okolí všímá hned, jakmile nás uvidí. To stejné platí i o obuvi a našich doplňcích, i když si mnozí mylně myslí, že na nich až tak nezáleží. Přitom ošoupaná kabelka, špinavé či popraskané boty, ale i peněženka, která dosluhuje, a my s ní platíme v restauraci, značně sníží celkový dojem, kterým na lidi působíme.

Investice do kožené kabelky se vyplatí

Výrobci k výrobě koženého zboží používají jen kvalitní materiály a komponenty. Kožená galanterie je proto skvělou investicí. Pokud si koupíte kabelku za pár tisíc korun, můžete si být jisti, že s ní nejen uděláte dojem, ale bude vám sloužit po mnoho let. Je důležité se o ni dobře starat a nevystavovat ji vlhkosti.

K dostání je velké množství barevných provedení, stylů, a tak si vyberou ženy upřednostňující eleganci, ležérnost, chtějí kabelku velkou, menší, k nošení v ruce, přes rameno nebo křížem přes tělo.

V posledních letech se do módy vrátily i velmi praktické, a přitom elegantní batůžky. Využijte je, ať už na nošení do práce, města, na procházky s dětmi či kdekoli jinde. Prospějete svým zádům.

Peněženka vás reprezentuje nejen před partnerkou

Platíme všichni, muž i ženy. V obchodech, restaurací, na benzinkách, v hotelích… Proto je důležité mít hezkou a reprezentativní peněženku. Můžete mít na sobě nejlepší šaty či oblek, pokud vyndáte z kabelky roztrhanou, špinavou či rozpadající se peněženku, zaujmete, ale negativně.

Dámy mohou sáhnout po červené kožené peněžence, která má dle rčení přitahovat peníze. Pánové si mohou šupinu z kapra vložit do hnědé či černé klasiky, a také budou mít peněz dostatek.

Nezapomeňte ani na rukavice do chladných podzimních nebo zimních dnů. Kožená galanterie vám bude výborným sluhou a společníkem.