Chcete mít větší svaly nebo zhubnout? Podpořte svou snahu BCAA aminokyselinami

0
1289

Možná už jste o BCAA aminokyselinách slyšeli. Jde o zkratku pro Branched Chain Amino Acids, aminokyseliny s rozvětveným řetězcem. Do skupiny BCAA patří celkem 3 esenciální aminokyseliny, a to valin, leucin a izoleucin. Do těla je můžete vpravit díky doplňkům stravy, v nichž jsou obsaženy v různých poměrech.

Proč právě BCAA aminokyseliny?

Spousta z nás i do nového roku přinese předsevzetí, že budeme víc navštěvovat fitko, posilovnu, budeme hubnout, nebo naopak zvětšovat svou svalovou hmotu a rýsovat ji. Právě BCAA aminokyseliny vám ve vašem úsilí pomohou, ať už je vaše přání spjato se začátkem nového roku, nebo ne. Během tréninku ochrání vaše svaly a po tréninku napomohou k jejich regeneraci.

Stejně tak se hodí i při hubnutí a nabírání svalové hmoty. Výsledky, na které budete právem pyšní, se dostaví rychleji, a tak vás bude cvičení více bavit.

V jaké podobě si můžete BCAA aminokyseliny koupit

Ať už máte rádi tablety nebo ne, budete potěšeni. BCAA je k dostání v podobě tablet, kapslí, ale také gelů, rozpustného prášku nebo hotových nápojů. K jejich populárním výrobcům patří např. společnosti Nutrend, Prom-in, Extrifit, Survival a jiní.

Nebojte se nadměrných nákladů

Tohoto užitečného pomocníka v podobě BCAA pořídíte za velmi dostupné ceny. Často můžete najít akce, s nimiž za nákup kvalitních doplňků stravy ušetříte i 40 % původní ceny a víc. I bez akčních nabídek jsou však tyto produkty cenově dostupné. Třeba pokud chcete vyzkoušet nový druh funkčního nápoje, koupíte jej za částku už kolem 22 – 38 Kč.

Staňte se i vy majiteli těla, s nímž budete naprosto spokojeni. Pokud si za partnera při trénincích a cvičení vezmete aminokyseliny BCAA, určitě budete nadšeni s vynikajících pokroků, stejně jako mnozí uživatelé před vámi.