Jen růžová to může být

0
2335

Peněženka není jen nutné zlo, které dnes a denně používáme. Peněženka je také velmi důležitým dámským i pánským doplňkem. Proto bychom měli výběru peněženky věnovat dostatek času. Přeci jen nás peněženka reprezentuje pokaždé, když platíme.

Dle tradice by měla být peněženka správně červená, aby se u nás peníze držely. Toto staré pořekadlo nejspíše dávno neplatí. Peněženky se v dnešní době vyrábí v mnoha tvarech, velikostech a hlavně barvách.

Na velikosti záleží

Před nákupem peněženky se zamyslete, zda potřebujete peněženku jen na kreditní kartu a pár bankovek, nebo jste ten typ člověka, který v peněžence nosí i mince, věrnostní kartičky, kartičky zdravotní pojišťovny apod. Podle toho také vybírejte velikost peněženky. Myslete při pořizování také na to, aby se vám vlezla do vaší oblíbené kabelky.

Trendy

Trendem letošní sezóny jsou růžové peněženky. Samozřejmě pro dámy. Tato něžná dámská a holčičí barva jen tak nevyjde z módy a ladí se všemi oblíbenými dámskými barvami. Pakliže si pořídíte peněženku v této barvě, dáváte světu signál, že jste hravá, odvážná a držíte krok s módou.

Kvalita

Víte, co nevyjde z módy nikdy? Kvalita a styl. Peněženku si většinou pořizujeme na delší dobu, a proto se vyplatí do jejího pořízení investovat. Dbejte, aby byla z kvalitního materiálu, opatřená odolným zipem, či zapínáním a švy byly dobře dílensky zpracované. Nejčastějším materiálem je kůže. Kterou však výrobci různě upravují a barví, takže v pohodě seženete i růžové kožené peněženky.