Dodejte svému oblečení svěžest až na dobu sto dní

0
2050

Aniž bychom si to uvědomovali, vůni našeho oblečení ovlivňuje hned několik faktorů. Náš outfit, ať chceme nebo ne, do sebe každý den vstřebává atmosféru okolí nejen prostřednictvím svých vůní, ale i pachů. Kromě potu, kosmetiky a parfémů se tak do tkanin dostávají i pachy smogu, prachu, cigaret stejně jako různých jídel z restaurací a kaváren, kde se během dne zastavíte. 

Silan představuje řešení, díky kterému zůstane vaše oblečení plné svěžesti bez ohledu na to, co ve městě během dne zažijete. Tajemstvím novinky Silan Fresh Control je totiž jedinečná technologie Odor Neutralization Technology, která prostřednictvím speciálních mikrokapslí naplněných parfémem chrání oblečení před nežádoucími pachy a udržuje ho dlouho svěží. Každý váš pohyb aktivuje vůni a vy se tak ve svém oblečení cítíte skvěle po celý den. Jedná se tak o skvělé řešení zejména pro látky se syntetickou příměsí, ve kterých pachy ulpívají daleko snadněji. 

Novinka Silan Fresh Control je k dispozici ve dvou variantách:  Silan Fresh Control Cool Fresh a Silan Fresh Control Floral Crisp a ve dvou velikostech balení za doporučenou maloobchodní cenu: 69,90 Kč (900 ml) a 139,90 Kč (1,8 l).