Jaké kožené kabelky z Emotys k oranžové barvě?

0
2403

Pokud si myslíte, že přišla zima, a tak nastal progres v oblékání a vy automaticky volíte jen tmavé a zemité barvy? Omyl! Zimní oblečení neznamená jen tmavé a nevýrazné barvy. Je to sice pravda, že se volí nejčastěji, protože tyto věci jsou objemnější, a tak vám přidají na postavě, čímž tmavší oblečení opticky zeštíhlí. Nesahejte ale jen po tmavším oblečení, ale pořiďte si i něco svěží a ve výrazné barvě. Například byste si mohli pořídit nějaký ten zimní kabátek v oranžové barvě. Jaké kožené kabelky z Emotys k němu zvolit?

Černá kožená kabelka

Zvolit černou koženou kabelku k oranžovému kabátu je sázka na jistotu. Je to něco, s čím si nemusíte lámat hlavu, jestli se to hodí nebo nehodí, protože se to s určitostí hodí. K tomu volte nějaké tmavé elegantní slim džíny s černými koženým kozačkami. Nic nezkazíte, pokud budou mohutné. Aby nebylo černé mnoho, tak pokud jste náhodou černovláska, tak bychom svetr nebo rolák volili v nějaké světlé, klidně i bílé barvě.

Bílá kožená kabelka

K oranžovému kabátu je ideální bílá jemná barva. Tímto jemným způsobem vynikne i váš kabát a i vaše kožená kabelka. Klidně můžete zvolit nějaké černé boty a černé kalhoty. Tyto tři barvy se spolu klidně snesou. Nic však nepokazíte, ani když zvolíte modré džíny.

Růžová kožená kabelka

Pokud chcete zaexperimentovat, tak sáhněte po růžové kožené kabelce. Oranžová a růžová jsou velmi dobře přítelkyně. I když jde o dvě výrazné barvy, tak nijak se nenarušují, naopak obě zůstanou v popředí. Zvolte růžovou koženou kabelku a celý outfit už nekomplikujte. Sáhněte po jednoduchý džínách a botách. Klidně si vezměte i tmavý svetr. Doplňky ať jsou jen jemného charakteru, abyste nevzbuzovaly dojem mixovaných stylů.

Milé dámy, k oranžovému kabátu bychom volili barvy jako stříbrná a zlatá, taktéž zelená není k zahození. Vyhnuli bychom se pastelovým barvám jako modrá a tyrkysová. Také velmi pěkně ukáže i kombinace hnědé kozačky i hnědá kožená kabelka. Výběr je ale jen a jen na vás.

Zdroj obrázků: www.google.cz