Let vrtulníkem vás nadchne

0
4116
Let vrtulníkem

Poznejte půvaby naší země netradičně a jedinečně! Prohlídněte si oblíbená známá i méně známá místa z jiného pohledu. Nemusíte vlastnit pilotní průkaz, abyste si mohli dopřát na vlastní kůži zážitek, který vás povznese doslova do nebe. Vyberte si z bohaté nabídky našich zážitkových tras a užijte si let vrtulníkem.

Vrtulník Robinson R44

Chcete vidět nádhernou přírodu a skvostné památky z ptačího pohledu, přitom mnohem komfortněji? Uzavřená a pohodlná kabina našeho vrtulníku Robinson R44 vám to snadno umožní. Vrtulník nabízí panoramatické výhledy. Během letu se můžete nejen bavit jedinečným prožitkem, ale vše si i fotit nebo natáčet. A to sami nebo i se svými přáteli. Nabízíme vyhlídkové lety až pro tři pasažéry současně.

Silné a opravdové zážitky

Let vrtulníkem je oproti letadlu mnohem intenzivnější a osobnější. Umožňuje výrazně dokonalejší pohledy už tím, že se dostane blíže k sledovanému objektu nebo přírodnímu útvaru, může během letu zastavit, stoupat i klesat a podobně.

V nabídce je let vrtulníkem v délce 30, 60 nebo 90 minut. V závislosti na délce trasy je možné si vybrat z široké nabídky cest za poznáním. Nenechte si ujít neopakovatelné prožitky, dokonalé bezpečí a pohodu a zároveň hlubokou zkušenost.

Let vrtulníkem 30 minut

V délce 30 minut si můžete zvolit prohlídku okolí Brandýsu nad Labem a kouzelného jezera Lhotka, nebo let vrtulníkem k nádrži Hostivař a vidět zároveň i nádherný zámek Průhonice. Ale i okolí Prahy je nádherné, využijte cestu přes Černý Most, Klánovický les a Říčany a uvidíte sami.

Let vrtulníkem 60 minut

Časově pestřejší 60 minutový let vás může zavést podél toku Labe do Kolína a starobylé Kutné Hory. Perfektní zážitek získáte i pokud si vyberete let na Karlštejn nebo Slapskou přehradu a proslulé Konopiště.

Let vrtulníkem 90 minut

Pro náročnější turisty nabízíme také 90 minutový let vrtulníkem po přírodních krásách Vltavské kaskády. Pokud budete chtít raději poznat tok řeky Sázavy nebo obdivovat dokonalá skalní uskupení Českého ráje, stačí si vybrat. Pokud toužíte prohlédnout si za tuto dobu hlavní město, pak i let kolem Prahy nabídne nečekané a nezapomenutelné okamžiky.

Je to pouze na vás. Bohatá nabídka tras a nezměrné krásy naší země můžete ihned obdivovat a mít je jako na dlani.