Jak správně sladit červenou koženou kabelku

0
2320
Portrait of cute young business woman outdoor over building background

Červená barva je jak víme výrazná. Proto je nutné ji kombinovat s neutrálními barvami. I Vám řekneme proč. Tím, že červená je zářivá netřeba ji kombinovat s dalšími výraznými barvami. Tato barva je sama o sobě krásná. Působí romanticky a hříšné zároveň. Dnes Vám dáme pár rad jak správně kombinovat červenou kabelku s outfitem. Tato výrazná barva se dokonale hodí na toto jarní období.

Elegance a vkus

Jako první jsme zvolili krásnou červenou koženou kabelku, která má dokonalý vroubkovaný vzhled s kombinací broušené kůže. Je to opravdu moderní kousek, který působí jednoduše a jedinečně zároveň.

Musíte uznat, že tato kabelka působí opravdu krásně. Pokud chceme aby tato kožená kabelka vynikla můžeme zvolit bílé kalhoty s bílým sakem k tomu můžeme zvolit černé lodičky a jako doplněk bychom zvolili červené třásňové náušnice, které jsou nyní velmi populární a moderní. Tento outfit můžeme klidně nosit do práce nebo na kávičku s přítelkyněmi. Věřte nám když vejdete se společnosti s touto koženou červenou kabelkou určitě zůstanou oči jen na ní.

Luxus v ruce

Touto kabelkou určitě nebudete v pozadí. Tím, že ji můžete nosit v ruce udělá Váš outfit zajímavý. V podstatě tuto kabelku budete nosit jako svůj šperk. Určitě oceníte její kvalitu a jemnost materiálu.

Musíte uznat, že na první pohled působí jedinečně. K této kožené kabelce bychom zvolili černé kalhoty s vysokým pasem k tomu černý crop top, který nám odhalí kousek těla. Dále zvolíme černé sako a obuv zvolíme semišové černé lodičky s červenou podrážkou. Tyto lodičky budou dokonale ladit s kabelkou.

S ní i na kraj světa!

Můžeme ji nosit jako crossbody nebo do ruky. Sami jsme jí okouzlen díky její barvě. Je brutální, co říkáte?

Jak vidíte tuto koženou kabelku doplňuje zajímavý třásňový kousek. Tyto třásně jak víme jsou nyní v módě a musíme uznat, že této kabelce se tento doplněk dokonale hodí. Outfit můžeme zvolit úžasné krémové kalhoty volného střihu, které jsou stvořené na toto období. Vrch můžeme zvolit bílou halenku s volány, které jsou opět v módě. Obuv můžeme zvolit černé kotníkové kozačky. V tomto outfitu bychom tuto kabelku doporučili nosit v ruce. Tato červená kožená kabelka se dokonale hodí k tomuto modernímu outfitu.

Našli jste si i vy oblibu v této červené barvě? Kabelky v tomto červeném provedení působí opravdu luxusně. Pokud nemáte ještě ani jednu v červené barvě, určitě si ji zkuste pořídit.

Zdroj obrázků: www.google.cz