Krátké šaty na ples přejí nejen odvážným dívkám a dámám

0
2269

Dobu zkracování mnozí známe z postřižinského příběhu o pivovaru a odvážné paní sládkové. Ovšem netýká se to pouze doby minulé. I dnešní módní diktát přeje odvážným, šarmantním a rozpustilým dívkám či dámám. Elegance propojená s rafinovaností, to jsou hlavní atributy, jimiž se řídí krátké šaty na ples. Útlé slečny i paní při těle se nemusí bát šatů, které přirozeným způsobem vystaví přednosti a skryjí nedostatky dané nositelky. Plesová sezona nekončí – šatičky využijete i při jiných slavnostních příležitostech.

S krátkými šaty můžete být dámou i sexy tygřicí

Výběr plesových šatů je skutečně neomezený. Potřebujete zdůraznit své přednosti? Sexy krátké šaty na ples Jovani z vás učiní dokonalou lvicí salonů. Černé koktejlové žerzejové šaty jsou posety černými kamínky, mají hluboký výstřih, trojité stříbrné kamínkové zdobení v pase a navíc jsou opatřeny zdobenými špagetovými ramínky. Výhodou těchto krátkých šatů na ples je to, že s bolerkem, krátkým kabátkem nebo sáčkem je s úspěchem můžete vzít do divadla, případně slavnostní večeři.

Pokud chcete na kolegy, partnery nebo své známé zapůsobit svěžím, a přesto seriózním dojmem, zvolte si nějaké z krátkých šatů na ples koktejlového střihu bez rukávů, s ramínky, nebo krátkými rukávky. Přiléhavý střih, anebo volnější varianta s různými výstřihy dá vyniknout vaší štíhlé šíji, bujnému dekoltu i sportovní postavě. Nestyďte se za své přednosti a dejte jim šanci předvést se na plese či při jiné slavnostní chvíli. Každá žena si zaslouží obdiv, a to i za své ženské tvary! Investicí do slušivé garderoby odměníte svoji dennodenní péči o rodinu, o své blízké i pracovní či studijní nasazení. Díky tomu, že jsou plesové šaty různých délek a střihů nabízeny za skutečně lidové ceny, máte jedinečnou možnost vybavit svůj šatník vícero slušivými kusy.