Dopřejte své pleti jarní detoxikaci s přípravky NAOBAY

0
1658

Každý den je naše pleť vystavena škodlivým vnějším vlivům, které způsobují předčasnou tvorbu vrásek a stárnutí pleti. Pravidelná detoxikace může pomoci eliminovat usazování těchto látek.

Jarní pročištění pleti

Pokud cítíte, že je vaše pleť unavená nebo jí chybí pružnost, je nejspíš čas na detoxikaci. Díky očistnému procesu bude vaše pleť zase projasněná, zbavená nečistot a nabitá vitamíny. Kosmetická značka NAOBAY vyvinula řadu DETOX, která se speciálně zaměřuje na čistění pleti. Účinně zbavuje pokožku všech nečistot, které se do ní dostávají v průběhu dne. Každý den jsme vystavováni nepříznivým vlivům jako je prach, smog, ale i stres. Kvůli tomu dochází k předčasnému stárnutí pleti a k tvorbě vrásek.

Produkty řady DETOX pleť do hloubky hydratují, okysličují ji během dne a v průběhu noci ji zklidňují, posilují a regenerují. Tato kosmetika je vhodná pro všechny typy pleti a používat ji mohou dokonce i muži.

Pomocníkem na cesty, do práce nebo jen tak do kabelky může být tonizační pleťová mlha, která se pomocí rozprašovače aplikuje na obličej kdykoliv během dne. Mlhu lze použít jako osvěžení při parném dni, ale je vhodná také k ranní nebo večerní aplikaci. Pleťová mlha pokožku osvěží a nabije vitamíny. Přírodní extrakty, jako jsou výtažky z aloe vera, jablka, listů borůvek nebo zeleného čaje pleť detoxikují a mají osvěžující účinky. Mlhu lze použít kdykoliv během dne, a to i na make-up. Večer ji můžete využít jako čistící tonikum. Přípravek je produktem španělské značky NAOBAY, která se zaměřuje na výrobu rostlinné kosmetiky.

Večerní i ranní rituál krásy

Než ráno vyrazíte do práce, použijte vyživující krém DETOX FPS 30, který pokožku obličeje chrání před UV zářením, volnými radikály a nečistotami z ovzduší. Minerální filtry, které jsou v produktu obsaženy, pleť nezatěžují. Krém má lehké složení, proto není na pleti skoro cítit. Neucpává póry a chrání před vlivy vnějšího prostředí.

Pro zbavení make-upu a pročistění pleti před spaním se skvěle hodí čisticí pěna DETOX, která pleť účinně zbavuje nečistot a zanechává ji tak dokonale čistou, hydratovanou a vyživenou. Obsahuje extrakt ze zázvoru, který zlepšuje krevní oběh a chrání proti volným radikálům. Výtažek z citronu potom zabraňuje lesku a čistí póry. Zelený čaj pokožku detoxikuje, zbavuje ji nečistot a má zklidňující účinky.