Jak dokonale odzbrojit muže svého srdce?

0
3171

Máte pocit, že váš partner již není tak zapálený pro milostné hrátky? Ne, že byste ho musela nutit, ale rozhodně se na vás nevrhá tak často, jak to ještě relativně nedávno dělával… Vyzkoušejte na něj následující stimulanty – garantujeme vám, že ho perfektně rozpálíte!

Vzrušit muže je poměrně snadné, jen musíte vědět, jak na to. Nepotřebuje několik desítek minut mazlení – stačí mu málo, například pohled na krajkové spodní prádlo. Nemějte mu to za zlé, v mužském mozku je pro sexuální myšlenky vyhrazeno podstatně více prostoru než v mozkovně průměrné ženy.

Vizuální podněty

Jakým způsobem odpoutat jeho pozornost od sendviče? Jednoduše: vezměte si na sebe tílko, které toho příliš nezakrývá, krátké šortky… anebo se před ním rovnou projděte v kalhotkách. Rafinované dámské spodní prádlo z něj udělá nadrženého býčka v mžiku sekundy (velký výběr najdete ZDE). Podle odborníků z řad sexuologů totiž muži reagují nejvíce na vizuální podněty. Jinými slovy se rádi dívají, a to na prsa, zadek a nohy.“

Drsnější mluva

Máte na sobě sexy spodní prádlo Calvin Klein, ale protože vás v něm partner vidí již poněkolikáté, nic moc to s ním nedělá? Nevadí, vytáhněte na něj další silnou ženskou zbraň v podobě dirty talk neboli špinavé mluvy. Jedná se o další spouštěč, na který drtivá většina mužů reaguje velmi pozitivně. Pokud vám nejdou přes pusu vyloženě sprosťárny, můžete použít pár osvědčených frází typu: „Když se mě dotýkáš, strašně mě to vzrušuje…“

Absolutní chemie

S muži je to podobné jako se zástupci jiných živočichů – také na ně fungují feromony. V praxi to znamená, že ho můžete dostat do postele kombinací vůní. Ovšem pozor, spíše než drahý parfém teď máme na mysli vaši přirozenou vůni a… vaginální sekret! Nerděte se, podle Tracey Fox (renomovaná odbornice na poradenství v oblasti sexu) jsou pohlavní šťávy velmi účinné. Stačí, když si trochu vůně z rozkroku nanesete na krk – s vaším partnerem to doslova zamává.