Díky aplikaci Superoperator CZ si usnadníte jarní mytí vozu

0
7936

Z Finska se k nám nyní dostává unikátní aplikace Superoperator CZ. Společnost Superoperator OY, která vznikla před 8 lety, si dala za cíl modernizovat služby spojené s péčí o automobily a nutno podotknout, že nová aplikace potvrzuje, že se jim plnění jejich vize daří více než skvěle.
Aplikace Superoperator CZ slouží k tomu, aby návštěva myčky nebyla stresovou záležitostí z dlouhého čekání, ale příjemnou zastávkou, kde ještě ke všemu ušetříte.
Tato vymoženost nabízí kromě jiného i ovládání myčky pomocí mobilního telefonu.

A jak to vlastně funguje? Po tom, co si zdarma stáhnete aplikaci Superoperator CZ z App storu či Google Play a zaregistrujete se, zobrazí se vám nejbližší mycí linky. Po zvolení té, kterou chcete navštívit, si pomocí online kamery můžete zkontrolovat, zda je myčka otevřená. Navigace vás k ní pohodlně navede a následně se zvolíte mycí program – samozřejmě pomocí aplikace. Pomocí ní také službu zaplatíte přes zabezpečenou platební bránu (evropská pobočka známého systému PayPal).
Nemusíte tedy utíkat k pokladně, ani řešit, zda vzít s sebou děti, nebo je nechat v autosedačce a nervózně sledovat, zda je uvnitř vozu vše v pořádku. Díky aplikaci vše vyřešíte pohodlně ze svého vozu. Použití aplikace je výhodné i pro seniory nebo špatně pohyblivé. Díky aplikaci nemusí vůbec z automobilu vylézt ani při spouštění myčky – nikam se nemusí zadávat žádný kód z lístečku. V případě jakýchkoliv dotazů je také dispozici nonstop asistenční služba, která vám se vším poradí a v případě problémů s nastavením myčky ji dokáže spustit i na dálku. Aplikaci můžete využít aktuálně na myčkách Benzina či MOL, během několika měsíců bude pokrytá celá Česká republika.

Aplikace je navíc revoluční v tom, že poskytuje speciální služby přímo pro firmy. Ty zaplatí pevně danou částku na měsíc a poté mohou navštěvovat myčku jak je libo. Ušetří tedy nejen peníze, ale také práci s fakturami, které aplikace generuje.

cid:531C071D-3DD4-43D8-B169-25CA391BCD28

Více o aplikaci a nabízených službách naleznete zde:  http://onelink.to/xxgu53